Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 22. maijs
Trešdiena
Emīlija, Visu neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu diena
+13.9 °C
nedaudz mākoņains

Anastasija Grigorjeva atgriežas sportā un izcīna bronzu

Anastasija Grigorjeva, kura pēc bērna piedzimšanas aktīvus treniņus uzsāka tikai šī gada 1. janvārī, Eiropas čempionātā cīņā izcīnīja bronzas godalgu.

Bukarestē (Rumānija) cīņā par bronzu daugavpiliete pieveica Danutu Domikaititi (Lietuva) – 8:3. Šogad Anastasija neplānoja piedalīties Eiropas čempionātā un gatavojās startam pasaules meistarsacīkstēs. Taču, saskaņā ar noteikumiem, viņai nācās startēt arī Eiropas čempionātā, jo, izlaižot šīs sacensības, nedrīkst piedalīties pasaules čempionātā.

A. Grigorjeva nepiedalījās sacīkstēs pusotru gadu. Nācās braukt kopā ar dēlu, kurš piedzima pagājušā gada novembrī, un Anastasija vairāk domāja par to, lai bērns justos komfortabli. Eiropas čempionāts nebija svarīgas sacensības, taču, lai iegūtu tiesības pārstāvēt valsti pasaules čempionātā, kurā tiks izcīnītas ceļazīmes 2020. gada Tokijas olimpiskajām spēlēm, bija jāiekļūst labāko sešiniekā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.