Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 22. maijs
Trešdiena
Emīlija, Visu neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu diena
+13.9 °C
nedaudz mākoņains

„DU/Ezerzeme” izcīna bronzu

Daugavpils komanda „DU/Ezerzeme” Latvijas volejbola čempionātā cīņu par trešo vietu pagarināja līdz trim spēlēm. Uzvarētājs tika noskaidrots sērijā līdz divām uzvarām. „Limbaži” uzvarēja pirmajā spēlē, daugavpilieši savā laukumā izlīdzināja rezultātu, bet 14. aprīlī Daugavpilī bija jānoskaidro čempionāta bronzas medaļu ieguvēji.

„DU/Ezerzeme” volejbolisti uzvarēja pirmajos divos setos – 25:21 un 25:21. Jāpiebilst, ka otrajā partijā sanāca aizķeršanās. „Limbažu” treneris pieļāva kļūdu -- neierakstīja pieteikumā vienu no spēlētājiem, savukārt sekretāre nepaziņoja tiesnešiem, ka pieteikumā nav šāda spēlētāja un šajā spēlē viņš nedrīkst doties laukumā. Rezultātā, lai visu noskaidrotu, bija nepieciešamas aptuveni divdesmit minūtes.

Taču šī piespiedu pauze netraucēja Daugavpils komandai uzvarēt setā. Tiesa, trešajā partijā uzvarēja viesi – 23:25. Tādējādi spēles iznākums izšķīrās ceturtajā partijā, kurā nervozā cīņā „DU/Ezerzeme” volejbolistiem izdevās vērst situāciju sev par labu, -- 31:29 un izcīnīt bronzas medaļas.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.