Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 22. maijs
Trešdiena
Emīlija, Visu neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu diena
+13.9 °C
nedaudz mākoņains

Komandai „miLATss” – pirmās medaļas

„miLATss” volejbolistes pabeigušas vienu no nervozākajām un neprognozējamākajām sezonām. Laikā, kad notika spēles, administrācijai nācās „izsist” naudu, lai klubam nebūtu jāizstājas no  čempionāta un jāmaksā soda nauda.

Daugavpilietes izcīnīja Latvijas čempionāta bronzu – par spīti nogurumam, spēlētājas priecājās, jo zināja, ka ir izdarījušas visu, kas bija viņu spēkos, un šīs medaļas ir izcīnītas pelnīti. „miLATss” pretinieces bija „Mārupes” volejbolistes, sērijā bija jāaizvada divas spēles. Gadījumā, ja katrai komandai būtu pa uzvarai, otrajā spēlē būtu jācīnās „zelta” setā.

Pirmajā spēlē „miLATss” uzvarēja ar rezultātu 3:0 (25:22, 25:20, 25:19). Nākamajā dienā Daugavpilī pretinieces uzvarēja pirmajā setā – 18:25, pēc tam daugavpilietes saņēmās un izcīnīja uzvaru otrajā (25:15) un trešajā (25:22) partijā. Savukārt ceturtajā setā „Mārupes” komanda piekāpās ar rezultātu 25:14. Tādējādi komanda „miLATss” uzvarēja ar rezultātu 3:1.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.