Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 25. maijs
Sestdiena
Anšlavs, Junora
+9.8 °C
skaidrs laiks

Daugavpils jaunie spīdvejisti krāj pieredzi

Gņeznā (Polija) notika Polijas NICE līgas klubu dalībnieku pāru čempionāts. „Lokomotīvi” pārstāvēja Oļegs Mihailovs un Artjoms Trofimovs.

Daugavpilieši izcīnīja astoņus punktus un palika pēdējā vietā, taču lielas cerības uz viņiem arī netika liktas. Šajās sacīkstēs Daugavpils jaunie spīdvejisti piedalījās, lai krātu pieredzi.

Pāru čempionāts

1. „Ostrovija” – 24 punkti

2. „Ožel” – 23

3. „Wybrzeže” – 21+3

4. „Ūnija” – 21+2

5. „Start” – 15

6. „Ribņika” – 14

7. „Lokomotīve” – 8

Savukārt „Lokomotīves” spīdvejisti Timo Lahti un Oļegs Mihailovs startēja Eiropas čempionāta otrajā atlases pusfinālā. (Jāpiebilst, ka nākamajā posmā iekļūst labāko četrinieks.)

Tuvu iekļūšanai pirmajā četriniekā bija „Lokomotīves” somu leģionārs, bet pēdējā braucienu sērijā Timo Lahti neizcīnīja punktus. Rezultātā – astotā vieta (9 punkti). O. Mihailovs ar sešiem punktiem – 11. vietā.

A. Trofimovs pirmajā pusfinālā finišēja divpadsmitais – pieci punkti.

1. maijā Vācijas Bundeslīgā notika sezonas pirmās sacīkstes. „MSC Brokstedt Wikinger”, kuru pārstāv Timo Lahti, zaudēja „AC Landshut Devils” – 41:42. Somu spīdvejists izcīnīja 12 punktus (2, 3, 3, 3, 1*).

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.