Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 25. maijs
Sestdiena
Anšlavs, Junora
+13.6 °C
daži mākoņi

Par panākumiem piešķirs naudas balvas RU

Mācību gada nogalē par augstiem sasniegumiem mācību olimpiādēs, konkursos un citos pasākumos pašvaldība plāno apbalvot izglītojamos ar naudas balvām.

Daugavpils domes Finanšu komiteja atbalstījusi lēmumprojektu, kurš paredz izmaksāt naudas balvas skolēniem, kas ieguvuši godalgotās vietas starptautiskās, valsts un reģionālās olimpiādēs, valsts un novada konkursos, kā arī citos pasākumos un turnīros. Kopumā plānots apbalvot 72 skolēnus.

Naudas balvas saņems 20 zinātnisko konferenču laureāti, 36 sportisti un sporta komandas, kas izcīnījuši godalgotas vietas dažāda mēroga sacensībās, 21 konkursu un festivālu dalībnieks, kā arī 15 skolu kolektīvi, kas sekmīgi piedalījušies dažādos muzikālajos konkursos, festivālos un skatēs.

Atkarībā no iegūtās vietas un pasākuma mēroga, izmaksājamo naudas balvu apmērs svārstīsies no 70 līdz 30 eiro. Plānotais naudas balvu fons fonds – teju desmit ar pusi tūkstoši eiro.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.