2024. gada 19. aprīlis
Fanija, Vēsma
+2.9 °C

Trešais zaudējums pēc kārtas

„Daugavpils” futbolistes zaudējušas trešo reizi pēc kārtas. Šoreiz sportistes piekāpušās komandai „Olaine” - 2:5.

„Daugavpilij” spēle veidojās neveiksmīgi. Ap 15. minūti daugavpilietes piekāpās trīsreiz. Bet līdz pārtraukumam spēja izlīdzināt rezultātu, divreiz gūstot vārtus. Cerības glābt spēli zuda spēles beigās. Neskatoties uz visiem centieniem, rezultāts palika nemainīgs, bet pretinieces beigās iesita vēl divus vārtus.

Nākamā spēle komandai „Daugavpils” notiks 1. jūnijā izbraukumā ar “RFS”, bet 8. jūnijā stadionā „Esplanāde” notiks mājinieku spēle ar Rīgas „Dinamo”.

Latvijas čempionāts 2018/2019. Augstākā līga. 25. maijs 2019. Stadions „Esplanāde”. Daugavpils

„Daugavpils” – „Olaine” 2:5 (2:3)

Iesistie vārti: Vengreviča (19'), Liniņa (32') – Margune (9', 90+2'), Alveša (13', 15', 88')

Daugavpils: Bizņa, Sribina, Červinska, Vengreviča, Liniņa, Pastare, Rozaščonoka, Garanča (Starkute, 46'), Petrova, Ovsjankina (Stolipina, 46'), Ribakova.

Olaine: Mandrika, Osiņina, Margune, Čižova (Semjonova, 67'), Mihailova, Sazanova, Alveša, Millere, Mazurova, Voitehoviča (Selicka, 90'), Petuhova (Poņatovska, 71').

Brīdinājumi: Skribina (72') – Čižova (18'), Voitehoviča (34'), Alveša (86')

Galvenais tiesnesis: Jeļena Jermolajeva, asistenti Edgars Tračums, Māris Gedroics.