Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 18. jūnijs
Otrdiena
Alberts, Madis
+17.6 °C
skaidrs laiks

Pamestas būves joprojām ir drauds bērnu dzīvībai

Maija nogalē Daugavpilī notika traģisks gadījums, kur pamestas bumbu patvertnes teritorijā nāvējošu kritienu piedzīvoja 11 gadus vecs zēns. Tas bija kā skumjš atgādinājums, ka pamestas būves joprojām ir drauds bērnu dzīvībai.

Bumbu patvertne pieder Daugavpils pašvaldībai. Daugavpils domes izpilddirektora vietniece Tatjana Dubina pastāstīja, ka ēka ir slēgta pazemes būve (bez logiem), tā ir iekonservēta, visas ieejas ir aizvērtas, uzstādīta arī signalizācija. „Objektā nav brīvi pieejami ceļi, kā arī celiņi gājēju pastaigām, līdz ar to pašvaldība uzstādīja brīdinājuma zīmes,” teica T. Dubina, piebilstot, ka pašvaldības objekti tiek periodiski apsekoti, un, ja tiek konstatēta bīstamība (iekļūšanas iespēja, sabojātas konstrukcijas, nozagtas lūkas, izsisti logi utt.), tiek sastādīti defekta akti, un bīstamība tiek novērsta.

Visu rakstu lasiet 11. jūnija numurā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.