Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 18. jūnijs
Otrdiena
Alberts, Madis
+22.7 °C
skaidrs laiks

Krāslavā izstrādā skolēnu dienesta viesnīcas projektu

Foto no interneta

Krāslavas novada dome cenu aptaujā par skolēnu dienesta viesnīcas projektētāju izvēlējās SIA „REM PRO”, pastāstīja pašvaldības izpilddirektors Jānis Geiba.

Dienesta viesnīcas projektā tiks uzsvērts, ka ēka, kuras būvniecība varētu sākties jau rudenī blakus Krāslavas Valsts ģimnāzijai, tiks aprīkota mūsdienīgi. Tur atradīsies 50 gultasvietas, tostarp 4 numuri cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Tāpat tiks ierīkota mācību, virtuves, atpūtas un veļas mazgāšanas telpa.

Dienesta viesnīcā varēs uzturēties Krāslavas izglītības iestāžu audzēkņi.

Būvniecības projektu finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) un Krāslavas novada pašvaldība izglītības iestāžu infrastruktūras sakārtošanas un mācību vides uzlabošanas Krāslavas Valsts ģimnāzijā un Krāslavas pamatskolā projekta ietvaros. Kopējā projektēšanas un būvniecības summa ir 3,126 milj. eiro, no tiem 90% finansē ERAF.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.