Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 23. jūlijs
Otrdiena
Magda, Magdalēna, Magone, Mērija
+20.5 °C
apmācies

Latgalē svētkos noslīkuši divi cilvēki

Aizvadītajās svētku brīvdienās Latgalē ūdenstilpēs noslīka divi cilvēki, bet trīs cilvēki izglābti, informē VUGD.

Sestdien pl. 15.58 tika saņemts izsaukums uz Lielo ielu Daugavpilī, kur Daugavā bija noslīcis cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka upē atrodas noslīcis cilvēks. Ar laivu ugunsdzēsēji glābēji noslīkušo cilvēku nogādāja krastā un nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

Tajā pat dienā pl. 16.10 tika saņemts izsaukums uz Upeņu ielu Daugavpilī, kur Daugavā slīka cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsējiem glābējiem aculiecinieki norādīja vietu, kur ūdenī bija pēdējo reizi redzēts cilvēks. Ugunsdzēsēji glābēji pārmeklēja akvatoriju un ūdenslīdēji trīs metru dziļumā atrada noslīkušo cilvēku.

Pirmdien pl. 22.32 Ludzas un Zilupes ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Nirzas ezeru Ludzas novadā, kurā apmēram 200 metrus no krasta bija apgāzusies laiva ar trim cilvēkiem. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās nelaimē nokļuvušos cilvēkus bija pamanījis makšķernieks, kas viņus ievilka savā laivā un nogādāja krastā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.