Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 20. septembris
Piektdiena
Ginters, Guntra, Marianna
+9.0 °C
daži mākoņi

Stropu takas

Daugavpils dome plāno arī turpmāk labiekārtot Stropu mikrorajonu, lai pilsētnieki tur varētu pilnvērtīgi atpūsties. Pašvaldības Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēdē izskanēja priekšlikums sakārtot meža iecirkni Stropu ezera krastā.

Runa ir par meža masīvu, kurš atrodas starp glābšanas staciju un privātu zemes gabalu. Paredzēts labiekārtot pastaigu un atpūtas zonu. Pilsētas vadība plāno izveidot dabas taku, dažādu sajūtu taku utt. tīklu. Šajā vietā nav paredzētas lielas un nopietnas pārmaiņas – celiņi un takas nedrīkst būt platākas par diviem metriem, turklāt tām nedrīkst būt cietais segums. Vadība plāno izskatīt priekšlikumus un sastādīt plānu nākamajā gadā.

Veikt šīs vietas reorganizāciju sākotnēji tika piedāvāts piedzīvojumu parka „Tarzāns” pārstāvjiem, taču viņi atteicās, jo vēlas, lai parks atrastos vienuviet un būtu viens veselums. Komisija atteicās arī no priekšlikuma izvietot šeit kempingu, jo meža masīvs nav īsti piemērots  šai tūrisma jomai.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.