Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 24. augusts
Sestdiena
Bērtulis, Boļeslavs
+21.4 °C
skaidrs laiks

Andrejam Elksniņam -- jauni vietnieki

Aizvadītajā nedēļā Daugavpils domes kārtējā sēdē tika ievēlēti jauni domes priekšsēdētāja vietnieki. Skatot papildus jautājumus, sākumā deputāti pieņēma zināšanai domes priekšsēdētāja pirmā vietnieka Igora Prelatova paziņojumu par atkāpšanos no domes priekšsēdētāja 1. vietnieka amata. Pēc tam sākās jaunu domes priekšsēdētāja vietnieku vēlēšanas.
Daugavpils domes priekšsēdētāja 1. vietnieka amatam tika izvirzīts un ar balsu vairākumu ievēlēts Jānis Lāčplēsis. Balsojumā J. Lāčplēsis ieguva 11 no 14 domes sēdē piedalījušos deputātu balsīm. Trīs balsošanas zīmes bija nederīgas. Ar līdzīgiem balsojumu rezultātiem par domes priekšsēdētāja vietnieku tika ievēlēts arī Igors Prelatovs un Jānis Dukšinskis.

Jaunievēlēto priekšsēdētāja vietnieku atbildības jomas, izvērtējot katra iepriekš paveikto, kā arī ņemot vērā katra personīgo darba un profesionālo pieredzi, domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš plāno noteikt ar savu rīkojumu.

 

Visu rakstu lasiet 30. jūlija numurā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.