Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 25. augusts
Svētdiena
Ivonna, Ludis, Ludvigs, Patrīcija, Patriks
+13.2 °C
skaidrs laiks

Policija aizturējusi vīrieša slepkavas

Policija aizturējusi trīs personas, kas tiek turētas aizdomās par vīrieša slepkavību Krāslavā. Aizturēto vidū ir kāds 1995. gadā dzimis vīrietis un divas nepilngadīgas personas. Uzsākts kriminālprocess par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kas kļuvuši par cietušā nāves iemeslu. Par šo noziegumu paredzēts cietumsods no 3 līdz 15 gadiem ar vai bez mantas konfiskācijas un aprobācijas dienesta uzraudzība līdz 3 gadiem.

Tiesa visiem trim aizturētajiem piemērojusi drošības līdzekli, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Traģiskie notikumi risinājās Krāslavas pilsētas svētku laikā, naktī no 19. uz 20. jūliju. Pie vietējā naktskluba izcēlās kautiņš, kura laikā tika smagi piekauts 28 gadus vecs vīrietis. Ziņu par notikušo policija saņēma ap pulksten diviem naktī. Cietušais smagā stāvoklī tika nogādāts reanimācijā, taču viņa dzīvību glābt neizdevās. Savukārt vainīgos policija drīz vien aizturēja. Pašlaik notiek izmeklēšana.

 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.