Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 17. septembris
Otrdiena
Vaira, Vairis, Vera
+8.0 °C
skaidrs laiks

Vietnieki sadalīja atbildības jomas

29. jūlijā Daugavpils domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš parakstīja rīkojumu par pienākumu sadali starp saviem jaunievēlētajiem vietniekiem.

Pirmā vietnieka Jāņa Lāčplēša pārraudzības jomas būs pilsētas attīstības jautājumi, investīciju piesaiste, pašvaldības infrastruktūras projektu īstenošanas procedūru pārraudzība, pārstāvība Latgales plānošanas reģionā, pašvaldības īpašumu pārvaldīšana un apsaimniekošana, atsavināšana, iegāde un iznomāšana.

Vietnieka Igora Prelatova ziņā būs nekustamā īpašuma nodokļa administrēšana, palīdzība dzīvokļa jautājumu risināšanā, pilsētas saimnieciskās darbības sekmēšana, pilsētas teritorijas labiekārtošana un sanitārā tīrība, komunālo pakalpojumu organizēšana iedzīvotājiem, publiskā lietošanā esošo mežu un ūdeņu izmantošana, zivju resursu saglabāšana un vides aizsardzības jautājumi, kā arī pašvaldības atļauju izsniegšana.

Trešais vietnieks Jānis Dukšinskis būs atbildīgs par izglītību, sportu, kultūru, bērnu tiesību aizsardzību, jaunatnes jautājumiem un tūrisma attīstību. 

Savukārt par veselības aprūpes jomu atbildīgs būs pats domes priekšsēdētājs A. Elksniņš. Iepriekš par šo jomu atbildēja viens no viņa vietniekiem.

 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.