Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 17. septembris
Otrdiena
Vaira, Vairis, Vera
+8.0 °C
skaidrs laiks

Ekstrēmās sacensības noslēgušās, problēmas palikušas

Aizvadītajās brīvdienās Daugavpilī, Esplanādes parkā, notika ekstrēmo sporta veidu sacensības „Contest Vol.3”.

Ekstrēmo sporta veidu pārstāvji – gan iesācēji, gan pieredzējušākie – sacentās trijās disciplīnās – „Skatebording”, BMX и „Scooot”. Vēl vienu disciplīnu – „Inline” (triki uz skrituļslidām), kura agrāk pilsētā bija gana populāra, atjaunot neizdevās, pastāstīja viens no „Contest Vol.3” tiesnešiem un organizatoriem, sporta biedrības „D-team” valdes loceklis Aleksejs Kuriļins. „Visas minētās disciplīnas četrus gadus pilsētā bija „izmirušas”,” saka A. Kuriļins, „tagad mēs tās pamazām atjaunojam.” Tāpēc, viņaprāt, sacensību līmenis nebija pietiekami augsts.

Ekstrēmo sporta veidu attīstībai pilsētā nepieciešams liels un profesionāls skeitparks. „Labi, ka ir vismaz šis parks Esplanādē, taču tas ir pārāk mazs, šeit sportisti nevar sasniegt progresu savās disciplīnās,” saka Aleksejs. Turklāt, tā kā nav nepieciešamo apstākļu, nevar piesaistīt profesionāļus no citurienes, organizēt lielākas sacensības, kaut vai starp pilsētām, par starptautiskiem turnīriem nemaz nerunājot.”

Visu rakstu lasiet 6. augusta numurā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.