Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 24. augusts
Sestdiena
Bērtulis, Boļeslavs
+21.4 °C
skaidrs laiks

Notvēra cigarešu kontrabandistus

2. augustā operatīvo pasākumu rezultātā Krāslavas novadā tika izņemti 105 000 cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām un saistībā ar tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu aizturētas divas personas, informē Valsts robežsardze.

Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes amatpersonas, pārbaudot informāciju par akcīzes preču nelikumīgu pārvietošanu, Krāslavas novada Indras pagastā, netālu no valsts robežas, apmēram 400 metrus no dzelzceļa konstatēja 1989. gadā dzimušu Latvijas pilsoni un 1995. gadā dzimušu Latvijas nepilsoni, kuri pārvietoja septiņus melnā polietilēna plēvē ietītus iepakojumus ar cigaretēm.

Notikuma vietā robežsargi izņēma 105 000 cigarešu "Premjer" ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, uzsākts kriminālprocess. Personas ievietotas Valsts policijas Īslaicīgās aizturēšanas vietā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.