Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 24. augusts
Sestdiena
Bērtulis, Boļeslavs
+21.4 °C
skaidrs laiks

Medus, ķiploki un četrrocīgs pēriens

17. augustā no pl. 10.00 līdz 14.00 Daugavpilī, Andreja Pumpura skvērā, Latviešu kultūras centrs, Latvijas Biškopības biedrības Daugavpils nodaļa, ķiploku audzētāji un Pirts skola aicina daugavpiliešus un pilsētas viesus apmeklēt Medus un ķiploku svētkus un saņemt veselības eliksīra devu pasākumā “Salds kā medus, stiprs kā ķiploks”, kura programmā būs medus un ķiploku produktu tirdziņš, degustācijas, konkursi, bitītes meistarklases bērniem, Pirts skolas burbuļpirtiņa, pirts skrubju pagatavošanas un slotu siešanas darbnīca, kā arī ekskluzīva iespēja bez maksas nobaudīt četrrocīgu pērienu.

Par svētku muzikālo noformējumu rūpēsies Čerņigovas apgabala Filharmonijas centra Dziesmu un deju akadēmiskais ansamblis “Siverski kleinodi”, Dzintars Čīča un Kaspars Antess ar koncertprogrammu “Draugi uz mūžu”, Andris Baltacis un grupa “Baltie lāči” ar koncertprogrammu “Tirgus stāsti”. Svētkus organizē Latviešu kultūras centrs, atbalsta Daugavpils pilsētas dome.

 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.