Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 17. septembris
Otrdiena
Vaira, Vairis, Vera
+7.3 °C
skaidrs laiks

„Labdarības bumbu rallijs 2019” Preiļos

„Labdarības bumbu rallijs” ir akcija, kas vieno un iepriecina visus, -- gan tos, kas pērk bumbas, gan tos, kas atbalsta ar balvām – jo visi to dara labdarības mērķa vadīti. Bumbu rallija starts būs Preiļu novada svētkos 17. augustā, pl. 15.00 Preiļu parka estrādē īpaši iekārtotā rallija trasē. Ikviena svētku apmeklētāja par ziedojumu saņemtā bumba sacentīsies ātrumā un veiklībā. Vairāki desmiti bumbu īpašnieku, kuru bumbas pirmās ieskries finiša taisnē, tiks pie rallija atbalstītāju balvām. Balvas varēs saņemt turpat sacensību vietā vai vēlāk, atnākot uz Viduslatgales pārnovadu fonda biroju Preiļos. Taču vislielākie ieguvēji būs Preiļu, Aglonas, Riebiņu, Vārkavas un Līvānu talantīgie bērni, kuriem ziedotie līdzekļi būs atbalsts mūzikas, mākslas un sporta izglītībai.

Viduslatgales pārnovadu fonda birojā jau tagad tirgo „Labdarības bumbu rallija” biļetes. Apmeklējot Preiļu novada svētkus, nepaejiet garām „Labdarības bumbu rallija” stendam un atbalstiet talantīgos jauniešus.

Uzņēmumi, zemnieku saimniecības, organizācijas, iestādes ir aicinātas ziedot labdarībai, iegādājoties Lielo bumbu par 150 eiro, kas piedalās atsevišķā skrējienā. Veiklāko bumbu īpašnieki iegūs balvu komandas vai kolēģu saliedēšanai kopīgā atpūtas pasākumā. Vairāki uzņēmumi jau ir ziedojoši un ar nepacietību gaida bumbu skrējienu.

Ikviens var paspēt atbalstīt „Labdarības bumbu ralliju” vai arī ziedot citiem labdarības mērķiem Viduslatgales pārnovadu fondā, Tirgus laukums 1, Preiļi, vlpf@inbox.lv, tālrunis 28399197.

 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.