Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 20. septembris
Piektdiena
Ginters, Guntra, Marianna
+9.0 °C
daži mākoņi

Uzņēmēji interesējas par Ilūkstes putnu fermas teritoriju

Autores foto

Uzņēmēji pauduši gatavību veidot ražotnes bijušās Ilūkstes putnu fermas teritorijā, tāpēc pašvaldība par ES naudu sakārtos infrastruktūru, pastāstīja Ilūkstes novada domes izpilddirektora vietniece Ieva Strode.

Minētā teritorija iekļauta Daugavpils pilsētas un Ilūkstes novada degradēto rūpniecisko teritoriju reģenerācijas projektā, kuru finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds, valsts un pašvaldība (kopējais finansējums ir vairāk nekā 2 miljoni eiro). Tas paredz vienas bijušās putnu fermas ēkas, kas pieder pašvaldībai, demontāžu, trīs laukumu izveidošanu, kurus uzņēmēji varēs nomāt uzņēmējdarbībai, kā arī pievadceļa būvniecību no labiekārtotās teritorijas, kas būs jau kā rūpnieciskās zonas, līdz valsts ceļam Ilūkste--Daugavpils. Savukārt uzņēmēji apņemas investēt pašu līdzekļus ražošanā un izveidot jaunas darba vietas.

 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.