Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 21. septembris
Sestdiena
Mariss, Matīss, Modris
+11.4 °C
neliels lietus

Tūrisma rallija dalībnieki iesaka neuzticēties „Google”

Autores foto

Tūrisma rallijs ir auto orientēšanās sacensības, kurās noteiktas teritorijas robežās dalībnieku komandai jāapmeklē noteikts skaits tūrisma objektu, izpildot tur dažādus uzdevumus. Citur Latvijā šādus izklaides pasākumus, popularizējot tūrisma objektus, aizvien biežāk rīko gan vairākas pašvaldība kopā, gan atsevišķi. Pagājušonedēļ, 24. augustā, tūrisma rallijā varēja doties, apceļojot Daugavpils novadu Daugavas labajā krastā.

Daugavpils novada tūrisma aģentūra „TAKA” šādu pasākumu rīkoja pirmo reizi. Jau laikus bija pieteikušās 13 komandas, turklāt divas no tām devās ceļā nevis ar automašīnu, bet ar velosipēdiem. To vidū bija gan vietējie, gan ciemiņi no Vārkavas, Jēkabpils, Babītes, Limbažiem. Rallija dalībniekiem četru stundu laikā bija jāapmeklē un jānopelna punkti vismaz desmit no 14 kontrolpunktiem. Tie bija Naujenes novadpētniecības un Skrindu dzimtas muzejs, zemnieku saimniecība „Rudzupuķes” un „Egles” (ar senlietu privātkolekciju), Slutišķu vecticībnieku sādža, skatu torņi Višķu un Naujenes pagastā, Dinaburgas pilsdrupas, Līksnas muižas kapela, atpūtas vieta „Višķi uz viļņa”, „Višķezers” un brīvdienu māja „Beibuki”, kā arī mini zoodārzs „JuRita”.

Visu rakstu lasiet 30. augusta numurā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.