Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 13. novembris
Trešdiena
Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs
+11.8 °C
daļēji mākoņains

Piepūšamās atrakcijas Stropu pludmalē būšot nākamgad

Piepūšamās atrakcijas Stropu ezera centrālajā pludmalē un pludmalē “Stropu vilnis” būs tikai nākamgad, Daugavpils domes preses konferencē žurnālistiem pastāstīja domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš.

Neviens no uzņēmējiem tehniskā ziņā nav gatavs nodrošināt piepūšamās atrakcijas jau šogad, iepriekš plānotajos provizoriskajos termiņos. Šo pasākumu realizēšanu pašvaldība plāno uz nākamo gadu. Jo ātrāk šis darbs tiks sākts, jo lielāka cerība, ka atrakcijas tiks ierīkotas līdz nākamās peldsezonas sākumam, uzsvēra A. Elksniņš.

Viens uzņēmējs ir apņēmies pludmalē “Stropu vilnis” nodrošināt piepūšamās atrakcijas jau no 1. maija, jo ar šādiem kritērijiem tikusi parakstīta vienošanās.

Atsevišķi uzņēmēji ir izrādījuši interesi un diskutē par veikparka ierīkošanu Lielajā Stropu ezerā tuvāk Daugavpils reģionālās slimnīcas teritorijai. Šī projekta īstenošanai ir nepieciešams privātais investors, kas varētu veiksmīgi realizēt šo projektu pienācīgā kvalitātē, norādīja pašvaldības vadītājs.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.