Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 16. oktobris
Trešdiena
Daiga, Dinārs, Dinija
+11.0 °C
apmācies

„Dinaburgai” neizdodas revanšēties

HK „Dinaburga” neizdevās revanšēties komandai „Olimp” pēc pirmajā savstarpējā spēlē piedzīvotā zaudējuma – 0:7. Daugavpils hokejisti savā laukumā nespēja ieraidīt nevienu ripu Ervīna Muštukova sargātajos vārtos, savos ielaižot piecas ripas.

Saskaņā ar čempionāta kalendāru, „Olimp” un „Dinaburga” aizvadīja divas savstarpējas spēles pēc kārtas. Abi klubi ir virslīgas debitanti, taču ar dažādām ambīcijām. „Olimpam” ir potenciālais, lai izcīnītu medaļas, savukārt „Dinaburga” pašlaik ir komanda, kura tikai pierod pie jaunā tempa, vārdiem, kurus hokejisti dzirdējuši, vien skatoties pasaules čempionāta spēles, bet tagad atrodas vienā laukumā ar šiem spēlētājiem.

Sezonas sākums „Dinaburgai” ir gana bēdīgs, taču galvenais, lai puiši neļaujas pesimismam un paši „neuzliek” sev  pastarīšu zīmogu. Kluba galvenais trumpis ir treniņu process. Komanda regulāri trenējas, bet Rīgā nav tādu apstākļu, lai diendienā varētu rīkot ledus treniņus. Tas varētu notikt tālākā perspektīvā. Atliek cerēt, ka komanda sasparosies agrāk, nevis sezonas beigās.

Nākamo spēli „Dinaburga” aizvadīs 28. septembrī savā laukumā – daugavpiliešu pretinieki būs pašreizējie čempioni MOGO” hokejisti.

 

Visu rakstu lasiet 27. septembra numurā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.