Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 16. oktobris
Trešdiena
Daiga, Dinārs, Dinija
+11.0 °C
apmācies

Ministrs Krāslavā iepazīstas ar slepkavības lietas izmeklēšanas gaitu

27. septembrī Krāslavu apmeklēja iekšlietu ministrs Sandis Ģirgens, lai iepazītos ar vasarā nežēlīgi noslepkavotā Andra lietas izmeklēšanas gaitu un diskutētu par Valsts policijas (VP) prestižu un darba kvalitāti.

Iekšlietu ministrijas sabiedrisko attiecību speciālists Māris Zariņš pastāstīja, ka ministrs pēc tikšanās ar VP Krāslavas nodaļas vadību un darbiniekiem atzinis, ka ir nopratināti daudzi liecinieki, nozīmētas ekspertīzes, tāpēc viņam ir pārliecība, ka lieta tiks atrisināta un vainīgie tiks saukti pie kriminālās atbildības. Tāpat viņš informēja, ka Iekšlietu ministrija un prokuratūra, veicot pārbaudi Valsts policijas Krāslavas nodaļā, nav atradusi pārkāpumus.

Todien S. Ģirgens tikās ar VP Latgales reģiona vadību, lai diskutētu, kā uzlabot Valsts policijas struktūru, darba kvalitāti un komunikācija ar sabiedrību, kā arī kā celt VP prestižu.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.