Bārbala, Līksma
+6.8 °C
apmācies

Daugavpils pieliek punktu Baltijas kausa izcīņā

Noslēguma posms Baltijas kausa izcīņā triatlonā notika Daugavpilī 28. septembrī – „Daugavpils. Duatlons” (skriešana + riteņbraukšana + skriešana).

Baltijas kausa izcīņas ieskaitē tika ņemti vērā astoņi posmi (pavisam 10), taču ar obligātu piedalīšanos katrā valstī – Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Baltkrievijā. Sacensības vienlaikus bija arī Latvijas čempionāts.

Elites grupā ( 5 km + 22 km + 5 km) uzvarēja Ņikita Belijs (Minska), otrais finišēja Daņila Proščinko (Daugavpils).

Baltijas kausa kopvērtējumā M19 grupā uzvarēja Artjoms Gajevskis, M17 grupā – Sandis Korņijenko.

Daugavpils triatlonistiem šī bija veiksmīga sezona. Daņila Proščinko uzvarēja sprintā un supersprintā, Artjoms Gajevskis – olimpiskajā distancē, bet Sandis Korņijenko – krosa triatlonā.

Šajās brīvdienās Daugavpils triatlonisti piedalīsies Eiropas kausa posmā triatlonā, kurš norisināsies Turcijā.