Otrdiena
Georgs, Jurģis, Juris
+4.2 °C

Spēlējot divos čempionātos, pabērna lomā telpu futbols

„Lokomotīve” zaudēja trīs punktus – komandai šis ir otrais zaudējums Latvijas telpu futbola virslīgas čempionātā.

Visu spēles laiku „Lokomotīves” pretinieki „Petrow” futbolisti bija labāki gan bumbas kontroles, gan uzbrukuma, gan bumbas pārtveršanas ziņā. Viņi bija ātrāki, taču vārtus guva „Lokomotīve” – 1:0. Turpinājumā „Petrow” pastiprināja spiedienu, bet veiksme un vārtsarga Andreja Dmitrijeva lieliskā spēle palīdzēja nosargāt vārtus.

Otrajā puslaikā spēles gaita nemainījās – „Petrow” uzbruka, dažkārt šķita, ka vārtu zaudējums ir neizbēgams, taču bumba tomēr nešķērsoja vārtu līniju.

Lūzums iestājās otrā puslaika vidū, kad nācās nomainīt vārtsargu. A. Dmitrijevs paskaidroja, ka pēkšņi sametās tumšs gar acīm, viņš vairs neredzēja bumbu: „Iespējams, „uzleca” asinsspiediens. Nepaspēju atjaunot spēkus, jo esmu uzkrājis lieko svaru.”

Vārtus stājās Vladislavs Skrupskis. Uzreiz sekoja divas epizodes, kuras izdevās neitralizēt. Pēc tam „Lokomotīve” dubultoja pārsvaru – 2:0, un tad veiksme uzgrieza muguru.

Trīs minūšu laikā „Lokomotīve” zaudēja divus vārtus, jo V. Skrupskis laikus nenoreaģēja. Tādējādi vārtsarga piespiedu maiņa bija pirmais solis pretī zaudējumam.

Trīsdesmit piektajā minūtē „Lokomotīve” ieguva tiesības spēlēt vairākumā. Divas minūtes futbolisti spārdīja bumbu pa perimetru un savu iespēju neizmantoja. Divās minūtēs netika izdarīts neviens sitiens pa pretinieka vārtiem, turklāt divreiz tika zaudēta bumba, un „Petrow” futbolistiem bija iespēja gūt vārtus, spēlējot mazākumā.

Komanda morāli samierinājās ar neizšķirtu rezultātu, taču „Petrow”, mainot situāciju sev par labu, cīnījās līdz galam, un 37 sekundes līdz spēles beigām guva uzvaras vārtus – 2:3.

Vēl viens attaisnojums „Lokomotīvei” varētu būt dalība divos čempionātos. Latvijas futbola otrās līgas čempionātā klubs iekļuvis finālā. Taču tā rezultātā pagaidām cieš telpu futbols, jo jau trešo spēli pēc kārtas komandai ir īss rezervistu soliņš.