Barbora

Kopš šī gada pavasara, kad interneta veikals Barbora.lv ir paplašinājis savu darbību visā Latvijas teritorijā, un tostarp arī Rēzeknē, iegādāties ikdienai nepieciešamās pārtikas un sadzīves preces ir kļuvis vēl ērtāk. Sakomplektē savu pirkumu grozu, neizejot no mājām, un saņem gatavo pasūtījumu tuvējā Maxima veikalā, kur atrodams viens no 33 Barbora Express pick up punktiem - tas ir tieši tik ātri un vienkārši! Arī rēzekniete Ligita kopā ar ģimeni jau vairākkārtīgi izmantojusi Barbora Express sniegtās priekšrocības un dalās savā pieredzē.

“Atrodoties bērna kopšanas atvaļinājumā, man bija vairāk laika sērfošanai internetā, un kādu dienu, skatoties portālu Facebook, uzzināju par Barbora Express. Protams, piedāvājums uzreiz ieinteresēja – šķiet, biju viena no pirmajām, kura šo pakalpojumu Rēzeknē izmēģināja, jo man ir ļoti svarīgi, ka varu ērti saplānot ģimenes ēdienkarti. Bērna gulēšanas laikā nesteidzīgi izvēlos nepieciešamās preces un noformēju pasūtījumu, un atliek tikai vīram palūgt, lai viņš pēc darba preces paņem. Mums tas ir ļoti ērti un palīdz atvieglot ikdienas soli.

Barbora Express ienākšanu mūsu pilsētā es vērtēju pozitīvi, jo šāds pakalpojums pircējiem sniedz plašākas izvēles iespējas. Aktīvi sekoju līdzi arī preču sortimentam un redzu, ka Barbora aug un tur ir pieejamas aizvien interesantākas lietas manai ģimenei. Novērtēju arī, ka bērnu preču klāstā ir parādījušies jaunumi, kas mums ir aktuāli un kurus drīzumā noteikti izmēģināšu. Kad esam lielveikalā, bieži vien krītam kārdinājumā un veicam impulsīvus, nevajadzīgus pirkumus, savukārt, iepērkoties internetā, varam laikus ieplānot sabalansētas ēdienreizes un nenopērkam kādu lieku saldumu vai nevajadzīgu produktu.

“Redzu, ka Barbora aug un tur parādās aizvien interesantākas lietas manai ģimenei.”

Pirmā reize, kad izlēmu iepirkties ar Barbora Express, bija apstākļu sakritība. Tas bija vīrusa laiks, kad man nebija iespēju izbraukt no mājām ar mazu bērnu, un arī ziņkārība darīja savu. Gribēju saprast, kas tur ir savādāk salīdzinājumā ar citiem interneta veikaliem. Protams, uzrunāja arī cenu līmenis un preču piedāvājums. Esmu pamēģinājusi arī citus internetveikalus, taču pieejamo cenu dēļ izvēlos tieši Barbora. Mēs ar Barbora Express lielākoties pasūtam dažādas ikdienā nepieciešamas preces - bērnam tās ir autiņbiksītes, mitrās salvetes, biezeņi un putras, tāpat arī piena produkti un dārzeņi. Regulāri aplūkoju arī eko un bio produktu piedāvājumu. Ģimenē es esmu atbildīga par pirkuma groza saplānošanu, bet vīrs - par pirkuma paņemšanu. Kopumā uz veikliem nu dodamies retāk, un arī mūsu tēriņi ir samazinājušies.

“Šis pakalpojums ir ļoti vienkāršs un ērts. Kāpēc neizmantot to, kas mums ir pieejams?”

Iepirkšanās Barbora.lv interneta veikalā man nesagādāja nekādas problēmas - ik pa solim viss ir paskaidrots un parādīts, un, manuprāt, tas ir ļoti ērti. Man patīk opcija, ka vienā no pēdējiem soļiem ir iespēja izvēlēties vēlamo laiku, kad es pasūtījumu varu izņemt. Pluss ir arī tas, ka man uz telefonu pienāk informatīva īsziņa, kad pirkums ir sakomplektēts un gatavs paņemšanai. Barbora Express iesaku visām jaunajām māmiņām un ģimenēm, kurās aug bērni, jo mēs, māmiņas, noteikti zinām, cik maz brīva laika mums ir. Šādi mēs, pirmkārt, ietaupām laiku, otrkārt, varam izvērtēt preču grozu un saplānot ģimenes budžetu, turklāt dienas baigās man atliek vairāk laika, ko veltīt mazulim un viņa attīstībai. Šis pakalpojums ir ļoti vienkāršs un ērts. Kāpēc neizmantot to, kas mums ir pieejams?”

Iepērcies gudri Rēzeknē un visā Latvijā, apmeklējot interneta veikalu www.barbora.lv.