DAUGAVPILĪ

Novadpētniecības un mākslas muzejs

8. novembrī no pl. 10.00 līdz 16.00 sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas darbnīca.
11. novembrī pl. 14.00 pagalmā Valsts Robežsardzes kinologu paraugdemonstrējumi.
13. novembrī pl. 15.00 atklās Kārļa Mudeļa gleznu izstādi „Latgales ainavists”.
Skatāma krūšu nozīmju izstāde „Par Latviju!”

Daugavpils teātris

8. novembrī pl. 18.30 Aleksandra Ostrovska luga „Negaiss vai Kāpēc cilvēki melo” (krievu val. ).
9. novembrī pl. 18.00 Džona Bointona Prīstlija izrāde „Bīstamais pagrieziens”.
12. novembrī pl. 18.30 Allas Korovkinas izrāde „Metāllūžņi” (krievu val.).
13. novembrī pl. 18.30 Sanktpēterburgas dramatiskā teātra „Na Vasiļevskom” (Krievija) viesizrāde -- „Gogoļa mirušās dvēseles” (pēc N. Gogoļa poēmas motīviem, krievu val.).
14. novembrī pl. 12.00 Džanni Rodāri dejas izrāde ģimenei „Čipolīno”.
15. novembrī pl. 18.30 Lope de Vegas luga „Apķērīgā mīlniece” (krievu val.).
16. novembrī pl. 17.00 deju ansambļa „Daiļrade” svētku koncerts.

Kultūras pils

9. novembrī pl. 19.00 Vladimira Ždamirova (Krievija) koncerts „Krievu šansona trīs akordi”.
10. novembrī pl. 11.00 bērnu horeogrāfiskā kolektīva „Avotiņš” pasākums „Rudens svētki”.
10. novembrī pl. 17.00 Igora Mamenko (Krievija) koncerts.
14. novembrī pl. 14.00 Latvijas Republikas proklamēšanas svētku koncerts.
16. novembrī pl. 15.00 Polijas Neatkarības gadadienas un Latvijas Republikas proklamēšanas dienas koncerts.

Daugavpils cietoksnis

11. novembrī pl. 15.00 pie Latvijas armijas Zemgales divīzijas 10. Aizputes kājnieku pulka pieminekļa Daugavpils jaunsargu svinīgs solījums.
16. novembrī pl. 11.00 komandu spēle-kvests „Es esmu tikai kareivis 2.0”.

Dubrovina parks

11. novembrī pl. 17.00 Lāčplēša dienas lāpu gājiens.

Vienības laukums

11. novembrī pl. 17.45 grupas „Ducele” koncerts.

Krievu kultūras centrs

14. novembrī pl. 12.00 Latvijas Republikas proklamēšanas svētku pasākums.

Staņislava Broka Daugavpils mūzikas vidusskola

14. novembrī pl. 18.00 Latvijas Proklamēšanas 101. gadadienai veltīts koncerts.

Baltkrievu kultūras centrs

14. novembrī pl. 18.00 Latvijas Republikas proklamēšanas svētku koncerts.

Māla mākslas centrs

15. novembrī pl. 15.00 keramikas meistarklase „Svētku krūzītes un krūzes”.

Marka Rotko mākslas centrs

15. novembrī pl. 16.00 Jaunās izstāžu sezonas atklāšanas pasākums.
Skatāmi Marka Rotko jaunie oriģināli un jaunās sezonas izstādes, kas veltītas Marka Rotko dzimšanasdienai, proti, Osvalda Zvejsalnieka darbu izstāde „Glezniecība”, Anitas Melderes darbu izstāde „Es esmu”, Lietuvas mākslinieku projekta darbi „Atmiņas”, Basil Alkazzi (Monako) darbu izstāde „Pārvietošanās” un Erdmutes Blakas (Vācija) darbu izstāde „Glezniecība”, Starptautiskā glezniecības simpozija „Mark Rothko 2019” darbu izstāde un Māra Uldrika darbu izstāde „Kompozīcijas”.

Daugavpils novada kultūras centrs „Vārpa”

16. novembrī pl. 12.00 Līksnas pagasta Latvijas Republikas proklamēšanas svētku pasākums „Ar Latviju sirdī”.

Saules skola

Skatāma „Putra art Studio” (Daugavpils) darbu izstāde.

Latgales Centrālā bibliotēka

Darbojas Nataļjas Marinohas gleznu izstāde „Gaismas pieskāriens”.
un Daugavpils ukraiņu kultūras biedrības izšūto dvieļu izstāde.

Viesnīca „Park Hotel „Latgola””

Atklāta Anastasijas Kuļgajevas darbu izstāde „Maniem kuģiem veltīta”.

DAUGAVPILS NOVADĀ

Višķu pagasts

8. novembrī pl. 17.00 SC Latvijas svētku piespraužu radošā darbnīca.
16. novembrī pl. 17.00 SC Latvijas Republikas proklamēšanas svētku pasākums „Es mīlu Latviju savu”.

Vaboles pagasts

8. novembrī pl. 18.00 Skrindu dzimtas muzejā kulinārā meistardarbnīca „Tortes, kūkas, krēmi”.
16. novembrī pl. 15.00 KN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku pasākums „Ir dzimtine tik boguota”.

Salienas pagasts

8. novembrī pl. 19.00 KN lauksaimnieku balle.
11. novembrī pl. 11.00 KN Lāčplēša dienas pasākums.
15. novembrī pl. 12.00 KN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku pasākums.

Kalupes pagasts

10. novembrī no pl. 16.00 Kalupes centrā Lāčplēša dienas pasākumi.
14. novembrī pl. 17.00 pagasta pārvaldes zālē Latvijas Republikas Proklamēšanas svētku pasākums „Latvija-- brīvības zeme”.

Kalkūnes pagasts

12. novembrī pl. 13.00 Jāņa Raiņa mājā Berķenelē Dzejas pēcpusdiena.
15. novembrī pl. 18.00 pagasta pārvaldes zālē Latvijas Republikas proklamēšanas svētku koncerts un balvas „Kalkūnes pagasta lepnums 2019” pasniegšanas ceremonija.

Sventes pagasts

12. novembrī pl. 18.00 TN kūku un galda noformējuma radošā darbnīca jauniešiem.
16. novembrī pl. 17.00 TN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku pasākums.

Demenes pagasts

14. novembrī pl. 15.00 KN Latvijas Republikas Proklamēšanas svētku pasākums „Daudz laimes, Latvija!”

Medumu pagasts

14. novembrī pl. 15.00 TN Latvijas Republikas Proklamēšanas svētku pasākums.

Naujenes pagasts

14. novembrī pl. 17.00 Naujenes tautas bibliotēkā atklās Ineses Minovas mākslas darbu izstādi „Ļauties sapnim”.
Līdz 21. novembrim Naujenes tautas bibliotēkā skatāma tēlnieces Valentīnas Zeiles darbu izstāde „Pateicība radītājam”.

Laucesas pagasts

15. novembrī pl. 12.00 skolas zālē Latvijas Republikas proklamēšanas svētku pasākums.

Biķernieku pagasts

15. novembrī pl. 13.00 KN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku sarīkojums.

Maļinovas pagasts

15. novembrī pl. 13.00 SN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku koncerts „Mēs dziedam Latvijai”.

Tabores pagasts

15. novembrī pl. 15.00 SC Latvijas Republikas proklamēšanas svētku koncerts.

Ambeļu pagasts

16. novembrī pl. 14.00 KN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku pasākums ar īpašu viesi Dagdas novada kultūras centra vokālo grupu „Solversija”.

Skrudalienas pagasts

16. novembrī pl. 17.00 Silenes KN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku pasākums.

Dubnas pagasts

17. novembrī pl. 19.00 KN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku pasākums.

ILŪKSTES NOVADĀ

Bebrenes pagasts

11. novembrī pl. 10.00 pie pieminekļa brīvības cīnītājiem Lāčplēša dienas atceres pasākums, pl. 13.30 Bebrenes vispārizglītojošajā un profesionālajā vidusskolā Mārtiņdienas tirgus.

Ilūkste

11. novembrī pl. 17.00 no Ilūkstes Raiņa vidusskolas Lāčplēša dienas gājiens.
14. novembrī pl. 13.00 KN patriotisks informatīvs pasākums jauniešiem.
16. novembrī pl. 19.00 KN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku pasākums, pl. 22.00 balle.

Eglaines pagasts

14. novembrī pl. 13.00 KN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku koncerts.

Šēdertes pagasts

16. novembrī pl. 16.00 KN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku pasākums.

Subate

17. novembrī pl. 13.00 kultūras un tūrisma centrā Latvijas Republikas proklamēšanas svētku koncerts.

KRĀSLAVĀ

9. novembrī pl. 11.00 Krāslavas sporta skolā Ģimeņu sporta diena.
10. novembrī pl. 13.00 KN Latgales tradīciju pēcpusdiena „Tradicionālie telpu rotājumi”.
11. novembrī pl. 17.00 Baznīcas ielā Lāčplēša dienas lāpu gājiens.
11. novembrī pl. 18.00 KN Lāčplēša dienas koncerts.
15. novembrī pl. 18.00 KN latviešu filma „Dvēseļu putenis”.
Līdz 30. novembrim centrālajā bibliotēkā skatāmas Diānas Poļakas pašdarinātās lelles un Ingas Pudnikas fotogrāfiju izstāde „Krāslavas pils un parks”.
Krāslavas pils staļļu izstāžu zālē skatāma absolventu un bijušo skolotāju darbu izstāde, veltīta Krāslavas mākslas skolas 30 gadu jubilejai.

DAGDAS NOVADĀ

Ezernieku pagasts

9. novembrī pl. 22.00 SN labdarības maratona diskotēka „Charity vibes”.

Dagda

11. novembrī no pl. 18.00 katoļu baznīcā, pēc tam pilsētas centrā un kultūras centrā Lāčplēša dienas pasākumi.

Bērziņu pagasts

17. novembrī pl. 20.00 TN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku koncerts.

AGLONĀ

8. novembrī pl. 16.00 centrālā bibliotēkā tikšanās ar ceļotāju un rakstnieku Aināru Kadišu.

VĀRKAVAS NOVADĀ

Vārkavas pagasts

9. novembrī pl. 19.00 TN Vārkavas novada ģimeņu svētki ar īpašiem viesiem Ati Auzānu, pēc tam balle ar Romualdu Kairānu.

Rožkalnu pagasts

16. novembrī pl. 19.00 KN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku koncerts ar īpašiem viesiem Kristīni Šomasi, Rikardionu un Vārkavas vidusskolas skolēniem, vēlāk balle ar grupu „Ivarmīns”.
Līdz 20. novembrim Rimicānu mūžizglītības centrā darbojas kokapstrādes nodarbību darbu izstāde.

LĪVĀNU NOVADĀ

Līvāni

Līdz 9. novembrim Latgales mākslas un amatniecības centrā skatāma stikla mākslas darbu izstāde „Būt/To be”.
11. novembrī pl. 17.00 pie KC Lāčplēša dienas sarīkojums.
13. novembrī pl. 12.00 Latgales mākslas un amatniecības centrā atklās Borisa Borisova gleznu izstādi „Dabas šarms” (skatāma līdz 9. decembrim).
16. novembrī pl. 19.00 KC grupas „Carnival Youth” koncerts „Good Luck”.

Turku pagasts

11. novembrī pl. 18.30 pie pagastmājas „Kļavas” Lāčplēša dienas uguns plostu palaišanas akcija.
14. novembrī pl. 14.00 Jaunsilavu pamatskolas zālē Latvijas Republikas proklamēšanas svētku pasākums.

Rožupes pagasts

15. novembrī pl. 14.00 skolas zālē Latvijas Republikas proklamēšanas svētku koncerts.

Jersikas pagasts

15. novembrī pl. 16.00 TN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku koncerts „Ar Latviju sirdī”.

Sutru pagasts

17. novembrī pl. 14.00 KN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku sarīkojums „Mūsu sirds pieder tev, Latvija”.

Rudzātu pagasts

17. novembrī pl. 19.00 SN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku koncerts, pl. 22.00 balle ar grupu „Jauda”.

PREIĻU NOVADĀ

Preiļi

8. novembrī pl. 18.00 jauniešu centrā „Četri” Jāņa Kreičmaņa Stand-up izrāde „Nav godīgi!”
11. novembrī no pl. 17.00 pie pieminekļa politiski represētajiem, Svētku laukumā un KN Lāčplēša dienas pasākumi.

Saunas pagasts

9. novembrī pl. 12.00 TN tikšanās ar mākslinieci Jeļenu Koļesnikovu.
16. novembrī pl. 12.00 TN Latvijas dzimšanas dienas pasākums „Atmiņu visrplī”.

Pelēču pagasts

11. novembrī pl. 13.00 KN koncerts „Mana mīlestība uzzied uz tava pleca, mana Latvija”.

Aizkalnes pagasts

15. novembrī pl. 19.00 TN erudīcijas spēle „Es mīlu tevi, Latvija”.

RIEBIŅU NOVADĀ

Rušonas pagasts

8. novembrī pl. 19.00 KN Preiļu amatierteātra viesizrāde „Visi radi kopā” (pēc A. Bankas lugas motīviem).
10. novembrī pl. 14.00 KN Mārtiņdienas kārumtirgus.

Stabulnieku pagasts

8. novembrī pl. 20.00 KN lauksaimnieku, uzņēmēju un mājražotāju gada balle. Piedalās amatierkolektīvi un grupa „Ginc un ES”.
15. novembrī pl. 19.00 Latvijas dzimšanas dienas koncerts, pl. 22.00 balle ar Aldi Grandānu.

Galēnu pagasts

9. novembrī pl. 11.00 Roberta Mūka muzejā atklās Anetes Aizbaltes personālizstādi „Meža meitas sapņi”.
15. novembrī pl. 13.00 KN Preiļu apvienības izglītības iestāžu deju kolektīvu sadancis.
16. novembrī pl. 22.00 KN balle ar duetu „Arnis un Stasiks”.

Sīļukalna pagasts

9. novembrī pl. 22.00 KN balle ar grupu „Ginc un ES”.
15. novembrī pl. 19.00 KN Dekteru amatierteātra viesizrāde -- Jukuma Peleviča izrāde „Preilenīte”.

Riebiņu pagasts

11. novembrī pl. 10.00 KC veselīgu ēdienu pagatavošanas darbnīca.

Silajāņu pagasts

13. novembrī pl. 14.00 KN radošā darbnīca „Pagatavo pats savu piespraudi”.

RĒZEKNĒ

Bērnu bibliotēka

8. novembrī pl. 14.00 radošā darbnīca „Pāvs”.
9. novembrī pl. 12.00 ģimenes sestdiena bibliotēkā.
14. novembrī pl. 10.00 rītausmas stundas lasījumi.

Nacionālo biedrību kultūras nams

8. novembrī pl. 19.00 koncertizrāde „Čigānu karaliene”.
9. novembrī pl. 16.00 Rēzeknes krievu kultūras centra 10 gadu jubilejas pasākums.
11. novembrī pl. 19.00 teātra „Joriks” sniegumā Aleksandra Volodina izrāde „No mīļotajiem nešķirieties”.
13. novembrī pl. 19.00 teātris „Joriks” rādīs Viljama Šekspīra lugu „Otello”.

Latgales vēstniecība „Gors”

8. novembrī pl. 19.00 latviešu filmas „Dvēseļu putenis” pirmizrāde.
9. novembrī pl. 19.00 grupas „Musiqq” 10 gadu jubilejas koncerts.
10. novembrī pl. 17.00 pasaules mūzikas festivāla „Porta” dalībnieku koncerts.
No 12. novembra līdz 2020. gada 26. janvārim skatāma Alvīnes Bautras portretu izstāde „Nejauša eksistence”.
12. novembrī pl. 18.00 bērnu izrāde „Mi-mi-miški: Meža aizstāvji”.
13. novembrī pl. 19.00 koncertuzvedums „Sirdspuksti”.
15. novembrī pl. 18.00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra viesizrāde „Graņonka”.
16. novembrī pl. 18.00 Hārlemas gospeļkora koncerts „With special tribute to Prince”.

Rēzeknes kultūras nams

9. novembrī pl. 17.00 tautas deju koncerts „Lobs ar lobu”.
10. novembrī pl. 13.00 Rēzeknes folkloras kopas „Rūta” 35 gadu jubilejas koncerts „Rūtoj Rūta, rūtoj”.
15. novembrī pl. 10.00 teātra „NitJa” (Krievija) viesizrāde „Es -- laime”.

Latgales kultūrvēstures muzejs

11. novembrī pl. 12.00 ciklā „Vēstures mirkļu pietura” Lāčplēša dienas pasākums „Rēzeknes kājnieku pulkam -- 1000”.
15. novembrī pl. 16.00 atklās Latgales mākslinieku darbu izstādi „Rudens 2019”.

Piemineklis „Latgales kongresam 100”

11. novembrī pl. 13.30 Lāčplēša dienā Zemessardzes 32. kājnieku bataljona karavīru zvēresta ceremonija.

Rēzeknes Jēzus Sirds katedrāle

11. novembrī pl. 15.00 Lāčplēša dienas aizlūgums un lāpu gājiens līdz piemineklim „Vienoti Latvijai”, kur notiks atceres brīdis.

Centrālā bibliotēka

11. un 14. novembrī pl. 16.00 krēslas stundas lasījumi.

RĒZEKNES NOVADĀ

Dricānu pagasts

8. novembrī pl. 19.00 KN Dekteru amatierteātra viesizrāde „Preilenīte”, pl. 22.00 lielā Rudens balle ar Māri Leidumu.
16. novembrī pl. 15.00 KN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku koncerts „Skaista mana tēvu zeme”

Maltas pagasts

9. novembrī pl. 13.00 KN pensionāru gada balle.

Nautrēnu pagasts

9. novembrī pl. 20.00 sporta hallē -- kultūras namā Mārtiņdienas balle.
12. novembrī pl. 18.30 Jura Soikāna Ludzas mākslas skolas Nautrēnu filiālē trauku, dekoru, vēja zvanu un bļodu veidošanas darbnīca.

Čornajas pagasts

9. novembrī pl. 20.00 Ratnieku TN Mārtiņdienas balle.

Strūžānu pagasts

10. novembrī pl. 12.000 Lāčplēša dienas pasākums.
16. novembrī pl. 18.00 KN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku pasākums „Laika ritenī”.

Bērzgales pagasts

11. novembrī pl. 16.00 Bērzgales ciema centrā gaismas gājiens „Iepazīsti Bērzgales vēsturi”.
16. novembrī pl. 19.00 KN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku koncerts un balle.

Silmalas pagasts

11. novembrī pl. 17.00 Štikānu KN konkurss „Superpuika 2019”.
16. novembrī pl. 20.00 Štikānu KN Latvijas Republikas proklamēšanas konkursi un balle.

Mākoņkalna pagasts

11. novembrī pl. 17.00 no TN Lāčplēša dienas lāpu gājiens.

Ozolaines pagasts

11. novembrī pl. 18.00 jauniešu klubā „OzO” Lāčplēša dienas patriotisma vakars.

Griškānu pagasts

15. novembrī pl. 15.30 KN Latvijas Republikas proklamēšanas koncerts un svētku kliņģeris.

Ilzeskalna pagasts

16. novembrī pl. 13.00 Pētera Gailuma keramikas darbnīcā „Podnieki” radošā diena.

Lendžu pagasts

17. novembrī pl. 19.00 KN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku koncerts „Mēs savā pagastā”.

VIĻĀNU NOVADĀ

Dekšāru pagasts

9. novembrī pl. 19.00 skolas zālē Latgales vīru vokālo ansambļu sadziedāšanās.

Viļāni

11. novembrī no pl. 16.30 Lāčplēša dienas pasākumi.

BALVU NOVADĀ

Balvi

8. novembrī pl. 15.00 Novada muzejā atklās Intas Rukas fotogrāfiju izstādi „Zem tām pašām debesīm”.
9. novembrī no pl. 09.00 pie KAC Lauku labumu tirgus.
11. novembrī no pl. 17.30 Lāčplēša dienas pasākumi.
16. novembrī pl. 17.00 Balvu muižā Latvijas Republikas proklamēšanas svētku koncertuzvedums „Divu roku siltums”.

Kubulu pagasts

9. novembrī pl. 19.00 KN sudrabkāzu balle „Sirds pie sirds”.

Tilžas pagasts

11. novembrī no pl. 11.00 Tilžas centrā Lāčplēša dienas pasākumi.
17. novembrī pl. 19.00 KN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku sarīkojums.

Bērzpils pagasts

11. novembrī no pl. 14.00 Bērzpils centrā Lāčplēša dienas dziesmots pasākums.
16. novembrī pl. 22.00 sporta hallē LR proklamēšanas svētku ieskaņas atpūtas pasākums ar Zinti Krakopu.

Bērzkalnes pagasts

15. novembrī pl. 18.00 bērnudārza zālē LR proklamēšanas svētku koncerts.

Krišjāņu pagasts

15. novembrī pl. 19.00 TN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku koncerts.

Briežuciema pagasts

16. novembrī pl. 19.00 KN koncerts „Tikšanās vieta Briežuciems”, pēc tam balle ar grupu „AMMAs”.

Kubulu pagasts

16. novembrī pl. 21.00 KN deju vakars ar grupu „Otto”.

VIĻAKAS NOVADĀ

Viļaka

11. novembrī no pl. 14.00 Lāčplēša dienas pasākumi.

Šķilbēnu pagasts

15. novembrī pl. 19.00 KC „Rekova” grupas „Latgales dāmu pops” koncerts.

BALTINAVĀ

17. novembrī pl. 18.00 KN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku pasākums un balle ar grupu „Tranzīts”.

CIBLAS NOVADĀ

Zvirgzdenes pagasts

10. novembrī pl. 14.00 SN Latvijas Brīvības cīņās kritušo karavīru atceres pasākums.

LUDZĀ

9. novembrī pl. 11.00 laukumā pie novada domes Robežsargu dienas pasākums.
10. novembrī pl. 17.00 TN Vladimira Ždamirova koncerts „Krievu šansona trīs akordi”.
15. novembrī pl. 10.00 katoļu draudzes mājā dzīvesprieka darbnīca.

KĀRSAVAS NOVADĀ

Malnavas pagasts

8. novembrī pl. 19.00 muižas zālē vokālā ansambļa „Konsonanse” koncerts.

Kārsava

11. novembrī no pl. 14.30 Lāčplēša dienas pasākumi.

Mērdzenes pagasts

15. novembrī pl. 12.00 skolas zālē Latvijas republikas proklamēšanas svētku koncerts.
16. novembrī pl. 19.00 KN svētku koncerts „Veltījums Latvijai”, pl. 22.00 balle.

Goliševas pagasts

15. novembrī pl. 14.00 KN LR proklamēšanas svētku koncerts.
16. novembrī pl. 22.00 KN balle.

Mežvidu pagasts

16. novembrī pl. 15.00 KN Baltinavas un Dekteru amatierteārtra iestudējums „Apsolītā zeme” (pēc Viljama Sandera romāna „Dīvainā dzīve” motīviem).

Salnavas pagasts

16. novembrī pl. 19.00 KN Baltinavas un Dekteru amatierteārtra iestudējums „Apsolītā zeme”, pl. 22.00 balle.

JĒKABPILĪ

Jēkabpils tautas nams

8. novembrī pl. 19.00, 12., 13. un 14. novembrī pl. 18.00 latviešu filmas „Dvēseļu putenis” pirmizrāde.
11. novembrī pl. 12.00 senioru deju nodarbība.
15. septembrī pl. 17.00 tikšanās ar Aizkraukles mākslas skolas izstādes „Ceļā uz svētkiem” autoriem.
16. novembrī pl. 22.00 balle ar grupu „Audiokvartāls”.

Krustpils kultūras nams

10. novembrī pl. 17.00 koncertuzvedums „Sirdspuksti”.
16. novembrī pl. 14.00 smilšu animācijas izrāde „Mazais princis”.

Kena parks

11. novembrī pl. 17.30 Lāčplēša dienas lāpu gājiens.

JĒKABPILS NOVADĀ

Rubenes pagasts

9. novembrī pl. 13.00 KN Mārtiņdienas pasākums „Folkloras kopai „Kāre” -- 10”.
14. novembrī pl. 14.00 KN Latvijas Republikas proklamēšanas svinīgs sarīkojums.

Kalna pagasts

11. novembrī pl. 11.00 Lāčplēša dienā pie Sūpes purva Grāvelsona grupas nacionālo partizāņu atceres pasākums, pl. 16.00 doktorāta zālē koncerts, pl. 16.30 lāpu gājiens, pl. 17.00 gaismas alejas veidošana un svētku zupa.

Dunavas pagasts

11. novembrī pl. 14.00 pie KN Lāčplēša dienas lāpu gājiens.
14. novembrī pl. 16.00 KN svinīgs sarīkojums „Latvija mana”.

Dignājas pagasts

11. novembrī pl. 17.00 no skolas Lāčplēša dienas lāpu gājiens.
15. novembrī pl. 15.30 skolas zālē Latvijas Republikas proklamēšanas svētku koncerts.

Ābeļu pagasts

13. novembrī pl. 18.00 Lāčplēša dienas skrējiens.
15. novembrī pl. 14.00 skolas zālē Latvijas Republikas proklamēšanas svētku pasākums un Manguļu ģimenes koncerts.

Zasas pagasts

15. novembrī pl. 14.00 KN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku pasākums „Latvieša acīm uz pasauli skatos”.

Leimaņu pagasts

16. novembrī pl. 19.00 TN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku koncerts.

KRUSTPILS NOVADĀ

Krustpils pagasts

9. novembrī pl. 18.00 KN teātru siets „Skatuves rozā nagla 2019”.

Vīpes pagasts

9. novembrī pl. 19.00 no KN Lāčplēša dienas nakts skrējiens.
11. novembrī pl. 17.00 ciema centrā Lāčplēša dienas lāpu gājiens.
16. novembrī pl. 16.00 KN Vara Vētras koncerts.

Zilānu pagasts

15. novembrī pl. 19.00 KN dzejas un dziesmu koncerts „Es šonakt sēdēšu uz jumta”.

Mežāres pagasts

17. novembrī pl. 17.00 KN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku pasākums „Mūsu sirdīs -- Latvija”.

SALAS NOVADĀ

Biržu pagasts

9. novembrī pl. 15.00 TN Vakartirgus.
11. novembrī pl. 15.00 TN galda spēļu čempionāts.

Sēlpils pagasts

10. novembrī pl. 14.00 Harija gulbja luga „Cīrulīši”.
15. novembrī pl. 18.00 Sēlpils 1. bibliotēkā atklās Aloiza Savicka fotoizstādi „Sēlija manā fotoskapī”, pl. 19.00 KN akustisks koncerts „Tuvu, tuvu”.

Salas pagasts

16. novembrī pl. 18.00 Latvijas Republikas proklamēšanas svētku apsākums, pl. 22.00 balle.

VIESĪTES NOVADĀ

Saukas pagasts

11. novembrī pl. 11.00 Saukas centrā Lāčplēša dienas pasākums.

Elkšņu pagasts

11. novembrī pl. 16.00 ciemā Lāčplēšu dienas pasākums.
15. novembrī pl. 19.00 KN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku pasākums.

Rites pagasts

11. novembrī pl. 16.00 Ritē Lāčplēša dienas pasākums.
15. novembrī pl. 18.00 TN Latvijas Republikas Proklamēšanas svētku koncerts.

Viesīte

11. novembrī pl. 17.00 pie simtgades ozoliem Lāčplēša dienas lāpu gājiens.

Lones pagasts

15. novembrī pl. 17.00 TN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku pasākums.

AKNĪSTES NOVADĀ

Asares pagasts

10. novembrī pl. 15.00 pie KN Lāčplēša dienas un Augškurzemes partizānu pulka 100 gadu jubilejas pasākums.

Aknīste

15. novembrī pl. 18.00 kafejnīcas „Liepas” zālē prāta spēle „Par Latviju”.

Gārsenes pagasts

17. novembrī pl. 17.30 KN Latvijas Republikas proklamēšanas svētku lāpu gājiens un koncerts, pl. 22.00 balle.

NERETAS NOVADĀ

Mazzalves pagasts

8. novembrī pl. 17.30 „Rimšānos” maizes cepšanas darbnīca.
11. novembrī pl. 17.00 skolas kamīnzālē Lāčplēša dienā filma „Bermontiāde”, pl. 18.30 lāpu gājiens.
15. novembrī pl. 14.00 pagasta pārvaldes zālē LR proklamēšanas svētku sarīkojums.

Nereta

11. novembrī pl. 15.00 KN vīru kopas „Vilki” koncerts.
12. un 13. novembrī pl. 18.00KN radošā darbnīca „Katram savu ziedu”.
16. novembrī pl. 15.00 skolas zālē Latvijas Republikas proklamēšanas svinīgs pasākums. Piedalās Nacionālo Bruņoto spēku orķestra estrādes ansamblis.