AUNS (21.03.—20.04.) Pār jūsu galvu savilksies draudīgi mākoņi, jo būs jārisina smagi sadzīviski, saimnieciski un ar dzīves praktisko pusi saistīti jautājumi. Prāts būs aizņemts ar domām par naudu un tās lietderīgu izlietojumu. Izvairieties no trauksmainas rosīšanās, nemēģiniet izcelties ar ekstravagantiem plāniem. Labu noskaņojumu palīdzēs atgūt nejaušas tikšanās un bezrūpīgas sarunas. Labvēlīgas dienas – 18, 20; nelabvēlīga diena -- 22.
VĒRSIS (21.04.—21.05.) Jums par labu var nākt kāds iepriekšējs izteikums vai slepeni īstenots plāns. Nepiešķiriet sev svarīgāku lomu un lielākus nopelnus, nekā tie ir patiesībā. Morālo atbalstu sniegs draugi, kuri jūs pieņems tādu, kādi esat, toties tuvinieki var izjaukt kādas neparastas ieceres īstenošanu. Neļaujiet vaļu emocijām, nesakiet visu, kas uz mēles -- neapdomīgi izteikumi var izraisīt nopietnus strīdus. Labvēlīgas dienas -- 16, 21; nelabvēlīga diena -- 19.
DVĪŅI (22.05.—21.06.) Daži notikumi pārbaudīs jūsu taisnības un patiesības mīlestību, taču saglabāt savu nostāju nebūs tik viegli. Ne vienmēr jūsu domas sakritīs ar to, kā vajadzētu rīkoties, brīžiem emocijas diktēs vienu, bet prāts -- ko citu. Lai nevajadzētu meklēt kompromisu ar sirdsapziņu, vairieties no situācijām, kurās skaidri jāpauž sava pozīcija. Iesaistoties filozofiskās diskusijās, gūsiet vērtīgas atziņas. Labvēlīgas dienas -- 17, 22; nelabvēlīga diena -- 16.
VĒZIS (22.06.—22.07.) Negaidīti pavērsieni profesionālajā jomā mudinās tiekties pēc augstākiem sasniegumiem. Esiet apņēmības pilni paveikt iecerēto, taču nepieļaujiet steigu svarīgu, ar tālāku nākotni saistītu lēmumu pieņemšanā. Mēģiniet saprast, kas no tā, par ko jūs pārdzīvojat, ir uztraukumu vērts, kas -- tikai iedomas. Atcerieties, ka neapgūtās teritorijās mājo daudz interesantu parādību. Labvēlīgas dienas -- 19, 21; nelabvēlīga diena -- 20.
LAUVA (23.07.—23.08.) Piemērots laiks sabiedriskām aktivitātēm un redzesloka paplašināšanai, tomēr uzmanīgi izvērtējiet, cik lietderīga ir jūsu iesaiste konkrētas ieceres īstenošanā. Ja esat droši par savu izvēli, pārliecinieties, ka neesat pārlieku uzstājīgi. Piesargieties no nelabvēļiem, jo viņi būs tie, kas apšaubīs jūsu darbības panākumus un var izplatīt nepatiesu, sagrozītu informāciju. Labvēlīga diena -- 21; nelabvēlīga diena -- 22.
JAUNAVA (24.08.—23.09.) Priekšstati par to, kā rīkoties, lai viss izdotos, var būt visai miglaini. Vienkāršāk būs pielāgoties apstākļiem nekā mēģināt tos mainīt. Tas nenozīmē, ka dzīve zaudēs dinamiku, gluži pretēji -- tā pat pieaugs. Par to parūpēsies cilvēki, kas izteiks piedāvājumu, no kura atteikties nozīmētu palaist garām iespēju atklāt kādu nebijušu aizraušanos vai pievērsties jomai, kurā varat sevi pierādīt, sasniegt ko jaunu. Labvēlīga diena -- 17; nelabvēlīga diena -- 19.
SVARI (24.09.—23.10.) Būs daudz pienākumu, neatliekamu uzdevumu. Iespējams, būs jāapvieno darbs un mācības. Lai ar to visu veiksmīgi tiktu galā, būs ne vien gudri jāsaplāno laiks un jāprot apvienot lietderīgo ar patīkamo, bet jābūt gataviem arī radošiem situāciju risinājumiem. Nebaidieties no pārmaiņām. Lai iegūtu skaidrāku izpratni par notiekošo, konsultējieties ar jums nozīmīgu autoritāti. Labvēlīgas dienas -- 16, 20; nelabvēlīga diena -- 21.
SKORPIONS (24.10.—22.11.) Daudz enerģijas un uzmanības prasīs iesāktas ieceres īstenošana. Apstākļiem kļūstot saspringtākiem, varat zaudēt kontroli pār situāciju un kļūt emocionāli nelīdzsvaroti. Darbs, kas līdz šim sagādāja prieku, slodzes dēļ var kļūt par apgrūtinājumu. Tiklīdz kaut kas nenotiek pēc jūsu prāta, nedusmojieties, bet meklējiet atbalstu pie domubiedriem. Labvēlīgas dienas -- 18, 21; nelabvēlīga diena -- 20.
STRĒLNIEKS (23.11.—21.12.) Notikumi risināsies pietiekami dinamiski, lai nevajadzētu lauzīt galvu, ar ko piepildīt laiku. Īsā laikā vajadzēs pieņemt svarīgus lēmumus, vienlaikus risināt darba un sadzīves jautājumus un vēl nepalaist garām iespēju sakārtot personīgo dzīvi. Lai ar to visu veiksmīgi tiktu galā, nedrīksti svārstīties vai gaidīt, ka lēmumus jūsu vietā pieņems citi. Labvēlīgas dienas -- 16, 22; nelabvēlīga diena -- 17.
MEŽĀZIS (22.12.—20.01.) Par naudas grūtībām runāsiet nelabprāt, jo būs grūti atzīt, ka pašu neapdomības dēļ vien esat tajās iekūlušies. Lai arī situācija pamazām uzlabosies, jo beigsies kāds kredīta vai līzinga maksājums, radīsies iespēja piepelnīties vai atmaksāsies kāds darījums. Pievērsieties ģimenes dzīvei. Pastiprinātu uzmanību izrādiet tuviniekiem, bērniem. Dariet visu ar prieku un neskopojieties ar smaidiem. Labvēlīga diena -- 20; nelabvēlīga diena -- 19.
ŪDENSVĪRS (21.01.—19.02.) Lieliski izpratīsiet apkārtējo domas un rīcību, taču ne vienmēr gribēsiet palīdzēt citiem, jo personīgās intereses jums būs pirmajā vietā. Reizēm neiejaukšanās taktika attaisnosies, taču būs situācijas, kurās no jums tiks gaidīta lielāka ieinteresētība un atsaucība, īpaši mājās. Tādos brīžos neaizbildinieties ar aizņemtību. Sasparojieties nopietnai sarunai ar tuviniekiem. Labvēlīga diena -- 18; nelabvēlīga diena -- 21.
ZIVIS (20.02.—20.03) Būs grūti nedomāt par naudu, rēķiniem un sadzīviskām nebūšanām. Lai veidotu risinājumus samilzušām problēmām, meklējiet jaunas pašizpausmes iespējas. Saprotiet, ka katrā krīzē parādās arī iespēja izaugsmei. Ja jūtat, ka jums tiek piedāvāti jauni izaicinājumi, pieņemiet tos, apgūstiet noderīgas iemaņas vai pat mainiet darbavietu. Labvēlīga diena -- 20; nelabvēlīga diena -- 19.