AUNS (21.03.—20.04.) Jauna darba aktīva meklēšana var vainagoties rezultātiem. Konfliktus un izskaidrošanās nedēļas sākumā centieties pārvērst kompromisā, taču nekavējiet pārmaiņas, ja vecajā vietā jūs kaut kas neapmierina. Pirmdien un otrdien labi veiksies darbs ar informāciju, sarakste. Trešdien un ceturtdien vairāk laika veltiet mājas rūpēm. Ja ir nepieciešams, šajās dienās varat apmeklēt zobārstu. Brīvdienas veltiet savam hobijam. Labvēlīgas dienas – 21, 22; nelabvēlīga diena – 25.
VĒRSIS (21.04.—21.05.) Visus svarīgos darbus plānojiet nedēļas otrajā pusē. Savukārt pirmdien un otrdien veltiet laiku sīkumiem, apmaksājiet rēķinus, risiniet jautājumus dažādās instancēs. Saimnieces var iepriecināt mājiniekus ar gardiem ēdieniem. Piektdien varat kopā ar partneriem apkopot finanšu operāciju rezultātus, vienoties par sadarbību nākotnē. Brīvdienas centieties pavadīt aktīvi. Labvēlīgas dienas – 24, 26; nelabvēlīga diena – 22.
DVĪŅI (22.05.—21.06.) Ļoti svarīga nedēļa partnerības jautājumu risināšanā. Tai nav obligāti jābūt jūsu iniciatīvai, taču priekšlikumus vēlams rūpīgi izskatīt. Otrdien tikšanās un saruna var apliecināt, ka esat gatavi pieņemt pareizu lēmumu. Taču līdz brīvdienām vēlams to pārdomāt, bet svētdien varat sākt rīkoties. Perioda otrā puse labvēlīga komandējumiem, privātiem braucieniem. Brīvdienās neierobežojiet komunikāciju, atpūtieties aktīvi. Labvēlīga diena – 23; nelabvēlīga diena – 21.
VĒZIS (22.06.—22.07.) Pašlaik jūsu prioritātes ir darbs un veselība. Rīkojieties savās interesēs, taču nepieļaujiet pārslodzes. Jūs esat pamatīgi patērējušies jau iepriekšējā mēnesī, tāpēc tagad rīkojieties ar līdzekļiem taupīgāk. Piektdien varat veikt kādu ļoti nepieciešamu pirkumu. Nedēļas nogalē vēlams notīrīt vai nomazgāt stikla, kristāla traukus, juvelierizstrādājumus. Labvēlīgas dienas – 21, 26; nelabvēlīga diena – 22.
LAUVA (23.07.—23.08.) Jums gribas dominēt daudzās situācijās. Centieties veltīt vairāk uzmanības tam, kā jūtas apkārtējie, – tādējādi jums izdosies veiksmīgi nodemonstrēt savas līdera īpašības. Pirmdien un otrdien atrodiet laiku, lai satiktos ar draugiem vai atjaunojiet kontaktus, izmantojot sakaru līdzekļus. Brīvdienās vairāk laika pavadiet ārpus mājām. Jaunas pazīšanās var būt noderīgas karjeras veidošanā. Labvēlīga diena – 22; nelabvēlīga diena – 20.
JAUNAVA (24.08.—23.09) Jūsu ģimenē tiek plānotas vai jau sākas lielas pārmaiņas. Šis ir optimāls laiks, lai arī jūs varētu tajās piedalīties. No trešdienas varat paņemt atvaļinājumu un apciemot vecākus, sākt mājokļa remontu vai palīdzēt kādam no saviem tuviniekiem īstenot viņa plānus. Ja plānojat pārmaiņas personīgajā dzīvē, svētdiena ir labākais laiks, lai paziņotu savu lēmumu. Labvēlīga diena – 24; nelabvēlīga diena – 21.
SVARI (24.09.—23.10.) Piektdien tiks simboliski apkopoti kādi jums ļoti nozīmīgi rezultāti. Jūs nostiprināsiet savas pozīcijas un sapratīsiet, pēc kā tiecaties. Lielu daļu laika veltīsiet tam, lai tiktu skaidrībā ar attiecībām jūsu kolektīvā. Iespējams, pašlaik tiek noteikti galvenie virzieni vismaz pieciem nākamajiem mēnešiem, un arī jūs varat uzņemties kādu jaunu slodzi. Brīvdienās daudz patīkamu iespaidu sagādās komunikācija ar draugiem. Labvēlīgas dienas – 20, 21; nelabvēlīga diena – 25.
SKORPIONS (24.10.—22.11.) Jūsu aktivitāte iepriekšējā mēnesī tagad sāk nest augļus. Varat saņemt izdevīgu piedāvājumu vai arī paši iesāksiet jauna projekta īstenošanu, kurš nākotnē sola labas dividendes. Ceturtdiena un piektdiena ir piemērota finanšu operācijām, varat veikt lielu ieguldījumu. Brīvdienās sarīkojiet svētkus tuviniekiem, lai nosvinētu jūsu panākumus. Svētdien svarīgi notikumi iespējami personīgajā dzīvē. Labvēlīga diena – 21; nelabvēlīga diena – 23.
STRĒLNIEKS (23.11.—21.12.) Jums var šķist, ka visas problēmas jau ir pagātnē. Izskanēs jauni priekšlikumi un sāks īstenoties seni plāni. Taču nedēļas pirmajā pusē neļaujieties to cilvēku provokācijām, kuras var apskaust jūsu panākumus. Piektdien sākas laiks, kurš būs labvēlīgs jauna darba meklējumiem. Brīvdienas varat veltīt darbam, ja ir tāda nepieciešamība. Šīs ir piemērotas dienas lietišķu darījumu noformēšanai un personīgu kontaktu dibināšanai. Labvēlīgas dienas – 21, 26; nelabvēlīga diena – 22.
MEŽĀZIS (22.12.—20.01.) Viss, ko esat sasnieguši pagājušajā gadā, tagad ir jāattīsta. Pacentieties saņemt ietekmīgu cilvēku garantijas un atbalstu, pasteidzieties ar dokumentu noformēšanu. Trešdien un ceturtdien vairāk laika veltiet mājas rūpēm, šis ir labs laiks telpu ģenerāltīrīšanai. Šajās dienās varat apmeklēt arī saunu un baseinu. Brīvdienās nav nekādu ierobežojumu. Pacentieties šo laiku aizpildīt ar tīkamiem pasākumiem. Labvēlīga diena – 21; nelabvēlīga diena – 22.
ŪDENSVĪRS (21.01.—19.02.) No ceturtdienas profesionālajā jomā būs vērojama virzība uz priekšu. Centieties atrasties notikumu centrā un neatlieciet savu plānu īstenošanu uz vēlāku laiku. Šī ir viena no labākajām 2020. gada nedēļām, tāpēc neignorējiet priekšlikumus, kuri jums tiks piedāvāti. Ieteicams dokumentāli noformēt savas personīgās attiecības vai darījumu. Ja svētdien sāksiet nodarbības interešu klubā, vēlāk sapratīsiet, cik svarīgs bijis šis lēmums. Labvēlīga diena – 20; nelabvēlīga diena – 22.
ZIVIS (20.02.—20.03.) Visvairāk notikumu un jaunumu būs tur, kur jūs strādājat vai mācāties. Nedēļas nogale būs labvēlīga jebkādām pārmaiņām, kuras saistītas ar karjeru, jaunu projektu uzsākšanu, darba grafika un apstākļu maiņu. Ja uzskatāt, ka esat pelnījuši paaugstinājumu, parunājiet ar darba devēju par savām perspektīvām un atalgojumu. Sākot ar piektdienu, varat veltīt laiku sev. Izveidojiet modernu matu griezumu, pastaigājiet pa veikaliem, sarīkojiet ballīti draugiem. Labvēlīga diena – 24; nelabvēlīga diena – 23.