AUNS (21.03.—20.04.) Jau nedēļas sākumā jūs pārņems entuziasms un vēlme nekavējoties sākt īstenot jaunus plānus un projektus. Tomēr labāk pagaidiet līdz sestdienai, kas Auniem būs labākā nedēļas diena. Pavadiet vairāk laika ar saviem mīļajiem no otrdienas līdz ceturtdienai. No piektdienas viss veicinās aktivitātes un pārmaiņas. Neatlieciet biznesa tikšanās, apspriediet kopīgus plānus ar draugiem. Labvēlīgas dienas – 20, 23; nelabvēlīgas dienas – nav.
VĒRSIS (21.04.—21.05.) Ja plānojat svarīgu sarunu ar mīļoto cilvēku un cerat uz konkrētu rezultātu, tad mēģiniet atrast šādu iespēju līdz ceturtdienai. Jo pretējā gadījumā viss var izrādīties lieliski, bet ne tā, kā vēlējāties. Nedēļas otrajā pusē dzīve sagādās dažādus pārsteigumus. Šis ir labs laiks izklaidei. Būs vēlme sākt mājas labiekārtošanu. Savukārt labākā iepirkšanās diena ir piektdiena. Labvēlīga diena – 24; nelabvēlīga diena – 21.
DVĪŅI (22.05.—21.06.) Jums būs motivācija nekavējoties sākt kaut ko jaunu. Un tieši nedēļas sākumā varat pieņemt negaidītus lēmumus. Līdz piektdienai būs vairāk tēriņu mājokļa labiekārtošanai. Sestdiena un svētdiena sagādās daudz patīkamu pārsteigumu. Šajās dienās varat plānot kultūras pasākumus un izklaidi. Lieliskas izredzes personīgajā dzīvē. Labvēlīgas dienas – 21, 24; nelabvēlīga diena – 26.
VĒZIS (22.06.—22.07.) No otrdienas līdz ceturtdienai ir labākais laiks ģimenes pasākumiem. Izdomājiet kopīgu interesantu tēmu, kas apvienos visus ģimenes locekļus. Nopietnu jautājumu risināšanu, jaunu darījumu sākumu labāk ieplānot nedēļas nogalē. Lai gan šis laiks ir tikpat labs atpūtai, neatlieciet svarīgu sarunu, ja jūtat, ka tā palīdzēs noskaidrot jautājumus, kas jūs interesē. Labvēlīgas dienas – 22, 25; nelabvēlīga diena – 20.
LAUVA (23.07.—23.08.) Iespējams, šis laiks jums būs visneaizmirstamākais. Šīs nedēļas nogalē jūs gaida lieliskas vēstis. Vienkārši sajūtiet, kad pienācis laiks piebremzēt, nemeklējiet piedzīvojumus, kuri varētu radīt problēmas. Ceturtdien labāk nesēdieties pie stūres un sestdien nedzeriet pārāk daudz. Labvēlīga diena – 23; nelabvēlīga diena – 20.
JAUNAVA (24.08.—23.09.) Šonedēļ būs daudz patīkamu iespaidu, taču mēģiniet pēc iespējas ātrāk iejusties darba ritmā. Dalieties idejās ar partneriem. Viss, kas tiks pateikts (īpaši sestdien un svētdien), nākotnē radīs rezonansi. No ceturtdienas kolektīvā sāksies interesanti notikumi. Dzīves temps paātrināsies, un, ja plānos ir kaut kas svarīgs, nekavējieties, mēģiniet to paveikt uzreiz. Labvēlīgas dienas – 20, 25; nelabvēlīgas dienas – nav.
SVARI (24.09.—23.10.) Ģimenē briest pārmaiņas, un līdz ceturtdienai viss jāapspriež ģimenes padomē, jāsadala lomas un slodze. Esiet uzmanīgi trešdien, kad kaislības var uzliesmot nopietni un vairs nebūs tik viegli tikt skaidrībā ar neapmierinātības iemesliem. Radošais periods jums sākas piektdien. Šis ir pozitīvu pārmaiņu laiks, īpaši romantiskās, mīlestības attiecībās. Labvēlīgas dienas – 22, 24; nelabvēlīga diena – 21.
SKORPIONS (24.10.—22.11.) Pēdējās nedēļas ir palīdzējušas atgūt iedvesmu. Taču prioritāte joprojām būs materiālas dabas jautājumi un jūsu perspektīvas. Komunikāciju labāk plānot tā, lai būtu iespēja tikties ar dažādiem cilvēkiem un īstenot visus plānus. Otrdien ir iespējamas negaidītas izmaiņas, taču tendences ir labvēlīgas, un līdz nedēļas nogalei jūs varēsiet nostiprināt savas pozīcijas. Šajā gadījumā noorganizējiet kādu patīkamu pasākumu. Labvēlīgas dienas – 20, 26; nelabvēlīga diena – 24.
STRĒLNIEKS (23.11.—21.12.) Planētu ietekme vairo jūsu ambīcijas. Netērējiet laiku un sāciet īstenot savus plānus. Nedēļas sākumā un beigās būs daudz komunikācijas, telefona zvanu, draugi piedāvās labi pavadīt laiku. Saplānojiet blīvāk savu grafiku un obligāti reaģējiet uz notikumiem, kas jūs izvirza uzmanības centrā. Ja plānojat svētkus, labākās dienas šim nolūkam ir sestdiena un svētdiena. Labvēlīgas dienas – 24, 26; nelabvēlīga diena – 25.
MEŽĀZIS (22.12.—20.01.) Dzīve pasniedz dāvanas dažādos veidos, tāpēc labs garastāvoklis saglabāsies visu nedēļu. Līdz ceturtdienai jūs labprāt atpūtīsieties kopā ar ģimeni. Un pat tad, ja jums daudz laika būs jāveltī darbam, pašlaik jūs redzat izredzes pozitīvā gaismā. No piektdienas ārējie apstākļi veicinās jebkuru jūsu iniciatīvu. Neierobežojiet sevi, ja jūs patiešām kaut ko vēlaties, piepildiet savus sapņus. Labvēlīgas dienas – 21, 26; nelabvēlīga diena – 20.
ŪDENSVĪRS (21.01.—19.02.) Otrdien iespējami notikumi, kas liks jums no jauna izvērtēt savas izredzes. Jums pat nav jāpieliek pūles, lai savā dzīvē piesaistītu kaut ko jaunu. Bet galvenais ir tas, ka no visa, ko dzīve piedāvā, jums ir jāizvēlas kaut kas viens un nekavējoties jāsāk aktīvi risināt šo jautājumu. Daudz laika būs jāpavada sabiedrībā, kur varēsiet paspīdēt ar savu intelektu. Labvēlīga diena – 24; nelabvēlīgas dienas – nav.
ZIVIS (20.02.—20.03). Šonedēļ plānojiet vairāk ģimenes aktivitāšu. Tagad jūsu idejas sapratīs un atbalstīs kolektīvā. Šis nav īstais laiks palikt vienatnē, drīz vien vairs nebūs tik daudz veiksmīgu dienu, lai ātri īstenotu savus plānus. Nedēļas nogalēs neierobežojiet sevi un atpūtieties pēc pilnas programmas. Jūs tik un tā nepalaidīsit garām noderīgu informāciju vai savu iespēju. Labvēlīga diena – 26; nelabvēlīga diena – 22.