AUNS Rīkojieties, īstenojiet savus plānus un realizējiet sapņus. Tieši tagad tam ir vispiemērotākie apstākļi. Ideāls laiks uzsākt mājokļa remontu. Mīlestība sasildīs jūsu sirdi, taču var likt jums izvēlēties. Tikšanās un iepazīšanās šonedēļ būs liktenīgas, bet noslēgtajām savienībām ir paredzamas labas perspektīvas. Pacentieties sevi labi parādīt, bet svētdien nosviniet savu veiksmi ar piederīgajiem. Labvēlīgas dienas – 24, 1; nelabvēlīga diena – 29.
VĒRSIS Labākos panākumus jūs sasniegsiet kontaktējoties. Tikai jebkuru lietu vai sarunu noteikti cenšaties pabeigt. Labs laiks darījumu, līgumu noformēšanai, bankas kontu atvēršanai. Īpašu uzmanību veltiet finanšu jautājumu risināšanai. Šajā jomā jūs parādīsiet savas labākās īpašības – tālredzību un pragmatismu. Grūtāk veiksies mīlestībā. Notikumi attīstīsies strauji. Radīsies jaunas simpātijas, kas paliks uz ilgāku laiku. Labvēlīga diena – 29, 1; nelabvēlīga diena – 26.
DVĪŅI Šonedēļ jūs demonstrēsiet dziļu aizrautību un centību, kā arī ieinteresētību rezultātu sasniegšanā. Jūsu problēmas atrisināsies gandrīz brīnumainā veidā. Atklātas sarunas ievērojami ietekmēs jūsu attiecību attīstību ar tuvu cilvēku. Varat uzticēties izjūtām un intuīcijai situācijās, kad iespējamās tikšanās vai šķiršanās liek jums beidzot ieviest kārtību savā personīgajā dzīvē. Krīzes situācijas, strīdi un nesaskaņas palīdzēs jums gūt pašpārliecinātību. Labvēlīga diena – 28; nelabvēlīga diena – 25.
VĒZIS Ja reiz esat kaut ko izlēmuši, atstājiet malā savas šaubas. Ja jums vairāk iet pie sirds dažādi mājas darbi, tad arī šajā jomā esat aktīvs, nevajag aprobežoties tikai ar paviršu kārtības ieviešanu. No pirmdienas līdz trešdienai viss ir jāiztīra un jāizvēdina. Rezultāti jūs priecēs vēl ilgu laiku. Brīvdienās droši varat atļauties būt izšķērdīgs un noteikti atalgojiet sevi ar labu un pilnvērtīgu atpūtu. Labvēlīga diena – 24; nelabvēlīga diena – 29.
LAUVA Pirmo nedēļas pusi cītīgi pildiet savus pienākumus, sniedziet palīdzības roku apkārtējiem un ievērojiet kārtību tur, kur tas ir nepieciešams. Ja jums ir nepieciešams vientulības brīdis, lai tiktu galā ar savām jūtām, lieciet malā visas tikšanās un ieklausieties savā sirdsbalsī. Iespējams, ka jauna romantiskā aizraušanās ir tieši tas, kas jums ir nepieciešams. Brīvdienas šoreiz būs ļoti īpašas. Izklaidējieties uz nebēdu. Labvēlīgas dienas – 26, 1; nelabvēlīga diena – 29.
JAUNAVA Nedēļa izdosies īpaši produktīva. Neierobežojiet savas iespējas, mēģiniet būt notikumu epicentrā. Līgumi, kuri tiks noslēgti šonedēļ, būs noteicošie jūsu dzīvē un darbā vēl ilgu laiku. Nepieciešamības gadījumā pēc padoma varat vērsties pie sava drauga. Problēmas personīgajā dzīvē arī nav nejaušas. Labāk nogaidiet līdz brīdim, kad pārmaiņas kļūs acīmredzamas, un tad jūs sapratīsiet kā rīkoties turpmāk. Labvēlīgas dienas – 24, 28; nelabvēlīga diena – 1.
SVARI Planētu aktivitāte paredz jums sarežģītu nedēļu. Jums izdosies veiksmīgi noslēgt jaunus līgumus, iepazīties ar jauniem cilvēkiem un pārrunāt ar radiniekiem svarīgus jautājumus. Izpētot priekšlikumus, ilgāku laiku būtu jāizvērtē visus “ par” un “ pret”. Iespējams, ir nepieciešams noteiktās situācijās beidzot salikt punktus uz “ i “ un pieņemt galīgus lēmumus. Labvēlīga diena – 29; nelabvēlīga diena – 25.
SKORPIONS Šonedēļ jūsu iepriekšējās darbības rezultāti kļūs acīmredzami, kā arī kļūs skaidrākas nākotnes perspektīvas. Var nopietni izmainīties ekonomiskās un partnerattiecību prioritātes. Taču būsiet veiksmīgāks, ja sarunās īpaši ņemsiet vērā jūsu sarunu biedra viedokli, vēl labāk – ja spēsiet piekāpties un uzņemties lielāku atbildību. Nav izslēgts, ka arī mīlestībā jūs nonāksiet izvēles priekšā. Labvēlīgas dienas – 24, 1; nelabvēlīgu dienu nav.
STRĒLNIEKS Esiet nopietns plānojot šonedēļ paveicamo. Jūs varat tikt galā ar daudzām svarīgām situācijām, kuru dēļ jūsu autoritāte tikai pieaugs citu cilvēku acīs. Pārrunās arī centieties būt noteikts un saprotams. Pēc iespējas, fiksējiet norunāto oficiāli. Ceturtdien un piektdien neesat īpaši emocionāls sarunās ar partneriem un priekšniecību. Brīvdienās jūs būsiet romantisku jūtu valstībā, kura pakāpeniski piepilda jūsu dzīvi. Labvēlīga diena – 28; nelabvēlīga diena – 29.
MEŽĀZIS Partnerattiecībās ir gaidāma savstarpējā apmaiņa. Jūs noteikti vēlēsieties pārskatīt savu lomu, slodzi un pienākumus. Pastāv iespējas izrādīt gudrību un tālredzību. Taču jūs nevarēsiet izšķirties starp diviem virzieniem, jo arī personīgā dzīve pieprasīs uzmanību – pienācis laiks, kad jāizšķiras, ar ko jūs veidosiet tuvas attiecības turpmāk. Trešdien, iespējams, notiks svarīga saruna, kura palīdzēs jums visu saprast. Labvēlīga diena – 27; nelabvēlīga diena – 28.
ŪDENSVĪRS Šonedēļ būs ļoti jākoncentrējas, attiecīgi jāreaģē un jāprot izdarīt pareiza izvēle. Iespējams notiks dažādi interesanti un negaidīti notikumi, tikšanās un īpaša saruna ar sen zināmu vai arī pilnīgi nepazīstamu cilvēku. Profesionālajā dzīvē ļoti vērtīgas būs tieši oriģinālas idejas, kā arī iespējas paplašināt partnerattiecības. Darbojieties, prioritātes noteiksiet vēlāk. Labvēlīga diena – 1; nelabvēlīga diena – 25.
ZIVIS Ņemiet vērā noteikumu – visās situācijās, kur ir jāizdara izvēle, ir jāieklausās sevī. Intuīcija neliks jums vilties, pat ja uzreiz nesapratīsiet, kāpēc rīkojaties šādi vai citādi. Īpašas zīmes, sapņi, priekšnojautas šonedēļ būs ļoti svarīgas. Uzmanību veltiet notikumiem, kuri atkārtojas. Reāli notikumi var mainīt jūsu attieksmi pret kādu nozīmīgu personu. Negaidīti jūs saņemsiet augstākas pilnvaras. Nevajag atteikties no paaugstinājuma. Droši sāciet apgūt jaunās lomas. Labvēlīga diena – 24; nelabvēlīga diena – 29.