skaidrs laiks

Neizdevās izcīnīt bronzu

• Valentīna Sirica , Sergejs Kuzņecovs
  • Sports
“Samsung” virslīgas bronzas medaļu liktenis izšķīrās otrajā komandas “Latgale” un “Rīga 2000” pusfināla spēlē, kura sestdien notika Daugavpilī. Rezultāts bija tāds pats kā iepriekšējā spēlē – 3:2 (1:1, 2:1, 0:0) rīdzinieku labā. Lai turpinātu pusfināla spēļu sēriju, šoreiz latgaliešiem, šķiet, vienkārši pietrūka veiksmes. Aktivitātes un spēles tempa ziņā mūsējie neatpalika no viesiem. Devītajā minūtē vārtus guva mūsu aizsargs Dmitrijs Beresņevs. Atbildes vārtus 14. minūtē iesita rīdzinieku uzbrucējs Juris Štāls. Iespēju gūt vārtus, turklāt divreiz, – 21. un 25. minūtē, nepalaida garām arī “Rīga 2000” leģionārs no Čehijas Tomašs Hlubna. Jāatzīmē, ka šis aizsargs prot īstajā laikā būt īstajā vietā un, ieguvis ripu, dodas uzbrukumā un parasti sasniedz mērķi.

Pilnu tekstu lasiet «Latgales Laiks» drukātajā vai PDF versijā.

Komentāri

04.04.2008 10:49
hokejists
ar tādu spēli Latgalei uz Daugavpils atklāto čempionātu, tur vieta šai komandai, kauns