Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados

Grupa "Ezeri" uzstāsies Artilērijas pagrabos

Jaunā, jau kritiķu un klausītāju atzinību izpelnījusies grupa Ezeri pavasarī dosies Latvijas koncerttūrē, kurā klausītājiem būs iespēja dzirdēt grupas debijas albuma Ogle skaistākos skaņdarbus.

Ezeru debijas albums Ogle ir viens no lielākajiem pārsteigumiem, ko atzinīgi novērtējuši gan žurnāla ‘’Mūzikas saule’’ recenzenti, gan arī ievērojusi Latvijas ierakstu gada balvas ‘’Zelta Mikrofona’’ žūrija. Albums Ogle nominēta kategorijā “Gada Debija”. Ogle ir viens no retajiem Latvijas populārās mūzikas albumiem, kas pilnā garumā atskaņots Latvijas radio 3 raidījumā ‘’Neakadēmiskā pusstunda’’.

Albums Ogle iznācis 2016. gadā, un tas veido ciklisku koncepciju, kurā mākslinieki pievēršas pilsētas un dabas attiecībām un to radītajiem konfliktiem mūsdienu cilvēkā.

Gurpa Ezeri radīta 2016. gadā kā Miķeļa Putniņa soloprojekts, kuram uzreiz sekoja tūre pa Itāliju. Laika gaitā Ezeri ir izauguši par trio, iesaistot arī bundzinieku Krišjāni Bremšu un basģitāristu Kristianu Priekuli. Viņi visi ir profesionāli mūziķi, kurus saista arī bērnības dienu draudzība.

Ezeri jau to rašanās laikā tika definēti kā mūžīgi mainīgs projekts, kura mūzika neseko nekāda veida formulām-katrs skaņdarbs ir atšķirīgs gan formā, gan harmonijā.

 Koncerta vietas ir speciāli izvēlētas atbilstoši grupas identitātei, un katra no tām ir īpaša. Koncertu sērija aizsāksies 4. martā’’ Pārventas bibliotēkā ‘’Ventspilī, 7. aprīlī ‘’Valmiermuižā’’, 13. aprīlī ‘’Artilērijas Pagrabos’’ Daugavpilī, 29. aprīlī ‘’WISE’’ Liepājā un 5. maijā Siguldā kafejnīcā ‘’Doma’’. Koncertu sērija noslēgsies ar dziesmas Universal Noise videoklipa prezentāciju un koncertu kinoteātrī KSuns. Video veidots sadarbībā ar operatoru Tomu Šķēli un mākslinieci, buto dejotāju Ievu Putniņu.

 

2017. gada 21. oktobris
Sestdiena
Severīns, Urzula
+4.8 °C
apmācies