+11.4 °C
daļēji mākoņains

Daugavpils džudistiem - divas zelta medaļas

Sergejs Kuznecovs

Starptautiskajā džudo turnīrā „Dinaburgas kauss 2017” piedalījās 211 sportisti no 35 klubiem. Daugavpili pārstāvēja divi klubi „Singitaj” un „Daugavpils SDK” un katrā no šīm komandām bija savs čempions.

Alise Markova („Daugavpils SDK”) uzvarēja svara kategorijā līdz 25 kg U12 grupā, bet Ņikita Lizunovs („Singitaj”) kļuva par čempionu zēnu konkurencē (līdz 14 gadiem) svara kategorijā līdz 65 kg.

Daugavpilieši izcīnīja arī otrās un trešās vietas. Evelīna Zenova (-30 kg, U12), Daniela Šadurova (-45 kg, U15), Darja Lizunova (-50 kg, U15), Tatjana Bikovska (-25 kg, U12) izcīnīja sudraba godalgas (visas – kluba „Singitaj” pārstāves).

Bronza – „Daugavpils SDK” audzēkņiem Ērikam Duškevičam (-25 kg, U10) un Lolitai Kozlovskai (-25 kg, U12).