Alīna, Rūsiņš, Sandris
+12.8 °C
daļēji mākoņains

Denisam Vasiļjevam Maskavā – astotā vieta

Noslēgušās Maskavas "Grand Prix" daiļslidošanas sacensībās. Deniss Vasiļjevs, kurš gatavojas olimpiskajām spēlēm Dienvidkorejā, Krievijā izcīnīja astoto vietu.

Īsajā programmā Deniss ieguva 82,44 balles – sestā vieta. Savukārt izvēles programmā daugavpilietim 145,09 balles – devītais rezultāts. Tādējādi summā Denisam 227,53 balles un astotā vieta.

Maskavā Deniss laboja personisko rekordu īsajā programmā. Rekordu kopvērtējumā un izvēles programmā sportists sasniedza šī gada 1. aprīlī, startējot pasaules čempionātā. Denisa rekords summā ir 239 balles, izvēles programmā – 157,27 balles.

Maskavā uzvarēja Nātans Čens (ASV) -- 293,79 balles, sudrabu ieguva Juzuru Hanju (Japāna) – (290,77), trešo vietu izcīnīja Krievijas sportists Mihails Koļada (271,06).