Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados

Pieķēra ar narkotikām

freeimages.com

1. novembrī Ciblas novadā uz autoceļa Ludza-Kārsava VP Ludzas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki pārbaudīja kādu automašīnu un aizdomās par saistību ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti aizturēja divas personas. Kā informē policija, 1985. gadā dzimis vīrietis mēģinājis pārdot narkotiskas vielas kādam 1989. gadā dzimušam vīrietim. Par notikušo uzsākts Kriminālprocess,  nozīmētas ekspertīzes. Pie vīrieša tika izņemts ap 6 gramiem zaļganbrūnas augu valsts izcelsmes vielas (visdrīzāk marihuāna) un tikpat daudz vielas, kas izskatās pēc amfetamīna. Jāpiebilst, ka iespējamais narkotiku pārdevējs jau agrāk nonāca policijas redzeslokā, ir bijis tiesāts, bet pašlaik viņš ir apcietināts. Izmeklēšana turpinās.

Par minēto noziegumu vainīgajiem draud brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, ar vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.

2017. gada 24. novembris
Piektdiena
Velda, Velta
+2.2 °C
apmācies