Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados

Izsludināts Ziemassvētku noformējuma konkurss

4. decembrī Daugavpils dome izsludināja Ziemassvētku noformējumu konkursu, kuram var pieteikties līdz 29. decembrim trijās nominācijās -- izglītības iestādes; pakalpojumu sniedzēji, tirdzniecības un citi uzņēmumi, pašvaldības un valsts iestādes; rūpniecības uzņēmumi.

Lai piedalītos konkursā, jāaizpilda pieteikuma anketa un jāiesniedz domes Informācijas birojā vai Pilsētplānošanas un būvniecības departamentā Raiņa ielā 28. Vērtēšana notiks no 2018. gada 1. līdz 12. janvārim. Rezultāti tiks paziņoti 26. janvārī pl. 15.00 Daugavpils domē.

Jāpiebilst, ka šogad Daugavpilī Ziemassvētkiem ir devīze „Skanīgie Ziemassvētki”, tāpēc arī rotājumos jāiekļauj elementi, kas saistīti ar mūziku un skaņu.

Katrā konkursa dalībnieku grupā ir paredzētas trīs godalgotas vietas. Konkursa uzvarētājiem tiks piešķirts pateicības raksts un balvas. Konkursa kopējais prēmiju fonds ir 2000 eiro, kuru vērtēšanas komisija sadalīs starp uzvarētājiem.

 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.

2017. gada 13. decembris
Trešdiena
Lūcija, Veldze
+1.8 °C
daļēji mākoņains