Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 19. marts
Pirmdiena
Jāzeps, Juzefa
+2.8 °C
daži mākoņi

Izvēlējās Krāslavas stadiona pārbūvētājus

freeimages.com

Krāslavas stadiona pārbūvi veiks Rīgas pilnsabiedrība „RERE Meistari 1”, jo triju pretendentu konkurencē iepirkumā uzņēmums piedāvāja lētāko cenu. To „Latgales Laikam” pastāstīja Krāslavas novada domes izpilddirektora vietnieks Jānis Mančinskis.

Stadiona pārbūves projekts paredz visu komunikāciju, tostarp āra apgaismojuma, atjaunošanu, jaunu sintētiskā seguma ieklāšanu   vieglatlētikas sektorā un dabiskā zāliena iesēšanu futbola laukumā. Tiks uzcelta treneru un tiesnešu ēka, ierīkota pamatne skatītāju soliem, uzstādīts žogs un labiekārtota apkārtne.

„Plānojam ierīkot tādu futbola laukumu, kas atbildīs sacensību reglamentam. Diemžēl, skrejceļu garums 333 m paliks nemainīgs, jo nav brīvas zemes, kur tos pagarināt. Tomēr stadions kopumā iegūs mūsdienīgu veidolu. Tur varēs trenēties vai rīkot sacensības no agra pavasara līdz vēlam rudenim un pat vakaros, jo āra apgaismojums būs pietiekami labs,” teica J. Mančinskis.

Krāslavas novada dome būvdarbos ieguldīs gandrīz 850 000 eiro, bet  pārbūves darbi sāksies, iestājoties siltam laikam, un noslēgsies jūlijā.  

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.