Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 21. februāris
Trešdiena
Ariadne, Eleonora
-10.9 °C
nedaudz mākoņains

Pašvaldības saņems papildu naudu ceļiem

freeimages.com

Daugavpils un Rēzeknes novada dome saņems papildus finansējumu no tā saucamās Lauku atbalsta dienesta administrētās lauku ceļu programmas.

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, piedaloties 26. janvārī Latgales plānošanas reģiona attīstības padomes sēdē Ludzā, informēja, ka Daugavpils novadam plānots piešķirt 800 000 eiro, bet Rēzeknes novadam - 900 000 eiro. Lēmumu par šo finansējumu pieņems Ministru kabinets jau tuvākajā laikā.

Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektore Vanda Kezika pastāstīja, ka valdība piešķirs šo papildus finansējuma projektam „Daugavpils novada pašvaldību ceļu pārbūve”. „Mēs kopumā plānojam pārbūvēt 19 ceļus - katrā pagastā vienu ceļu, taču pietrūkst finansējuma, jo izmaksas ir ļoti lielas. Ja MK piešķirs papildus naudu, tad varētu pārbūvēt vismaz divus ceļus. Taču par konkrētiem ceļiem varēs runāt pēc valdības lēmuma un iepirkuma,” uzsvēra izpilddirektore.

 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.