+12.1 °C
nedaudz mākoņains

„Dzelzceļnieki” ir priekšgalā

freeimages.com

„LDz Cargo/DFA” saglabā līderpozīcija Latvijas telpu futbola pirmās līgas čempionātā. Aizvadītajās brīvdienās daugavpilieši uzvarēja komandu „PB Line/Dinair” – 6:2.

Pirmajā puslaikā tika gūti vien trīs vārti un viesi aktīvi uzspieda savu spēli. Lūzums notika pēc rīdzinieku vārtsarga Edgara Klibusa noraidījuma, kurš saņēma sarkano kartīti puslaika vidū, kad spēle vēl bija līdzīga. Tā kā viesiem otra vārtsarga nebija, vārtos stājās viens no laukuma spēlētājiem, kā rezultātā situācija izvērtās par labu daugavpiliešiem.

Līdz regulārā čempionāta beigām atlikušas divas kārtas un „dzelzceļnieku” līderpozīciju nekas neapdraud. „LDz Cargo/DFA” čempionātu aizbada stabili – deviņās spēlēs gūtas astoņas uzvaras un viens neizšķirts.

Pēc regulārā turnīra sāksies otrais posms. Pirmās divas komandas no katras konferences iekļūs izslēgšanas spēlēs. Rietumu konferencē situācija ir sarežģītāka, jo nav izteikta līdera un no septiņām komandām piecas pretendē uz iekļūšanu nākamajā kārtā. „LDz Cargo/DFA” pretinieki kļūs zināmi tuvākajā laikā.

Savukārt par otru ceļazīmi uz izslēgšanas spēlēm Austrumu konferencē turpina cīņu četras komandas.

Latvijas čempionāts. Pirmā līga (11. kārta)

Daugavpils. 2018. gada 11. februāris

„LDz Cargo/DFA” – „PB Line/Dinair”

Vārti: 1:0 – Radevičs (1.18), 1:1 – Bārbalis (3.57), 2:1 – Halimons (12.40), 3:1 – Kozlovs (22.03), 4:1 – Volkovs (27.37), 5:1 – Radevičs (36.11), 6:1 – Macuks (37.34, 10 m), 6:2 – Bārbalis (38.57)

„LDz Cargo/DFA”: Dmitrijevs, Solims, Dobratuļins, Rasčevskis, Macuks, Radevičs, Halimons, Kirijenko, Koļcovs, Kozlovs, Ciršs, Catlakšs

„PB Line/Dinair”: Klibus, Vēzis, Andersons, Grīnfelds, Strazdiņš, Naļivaiko, Blūmbahs, Groskops, Bārbalis, Turčins, Stirāns, Daugulis

Brīdinājumi: Dobratuļins (27.13), Macuks (38.47), Halimons (39.27) – Strazdiņš (14.40), Turčins (38.47)

Noraidījums: Klibus (11.42)

Komandas sods: pirmais puslaiks – 5:4, otrais puslaiks – 5:7

Tiesneši: Ivars Caune, Andrejs Puzāns, Anatolijs Jermolajevs