Jāzeps, Juzefa
+2.5 °C

Zināms „Rēzeknes” izslēgšanas spēļu pretinieks

freeimages.com

Noslēdzies Latvijas telpu futbola virslīgas regulārais čempionāts, kurā virslīgas debitante komanda „Rēzekne” izcīnīja otro vietu, pieveicot savus tiešos konkurentus „Beitara” futbolistus – 4:1.

Ceturtdaļfinālā latgalieši sacentīsies ar „Valmieru”. Regulārajā turnīrā „Rēzekne” vienā spēlē uzvarēja, bet otra noslēdzās neizšķirti. Citās ceturtdaļfināla spēlēs tiksies „Nikars” -- „Monarhs”, „Beitars” – „New Project Tente” un „RABA” – „Petrow”.

Pirmās līgas Austrumu konferencē „LDz Cargo”/DFA” nostiprina savu līderpozīciju. 24. februārī daugavpilieši sagrāva „Salaspili” – 11:5, sešus vārtus guva Jurijs Halimons, Ričardam Rasčevskim – hettriks.

„Dzelzceļniekiem” atlikušas divas spēles, abas notiks Daugavpils Olimpiskajā centrā – 2. martā ar „Limbažiem” un 3. martā – ar „Jēkabpili”.