Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 19. aprīlis
Ceturtdiena
Fanija, Vēsma
+11.8 °C
nedaudz mākoņains

Uzņēmēji attīstīs ražotnes un tūrismu

pexels.com

Biedrība „Krāslavas rajona partnerība” atbalstīja 10 Krāslavas un Dagdas novada projektus, kas iesniegti ES LEADER programmā.

Krāslavas novada biedrības un uzņēmēji attīstīs konditorejas ražošanu Dagdas novadā, ierīkos laivu nomātavu Skaistas pagastā un laikmetīgu atpūtas vietu Krāslavas novadā, veidos senioru rezidenci Krāslavā. Tāpat atbalstīts pašapkalpošanās automazgātavas Dagdas novadā, atpūtas un pasākumu kompleksa „Šalkoņi”, inovatīva aprīkojuma iegādes z/s „Gliemji”, tējas ražotnes Bērziņu pagastā, ekoloģiskās lauksaimniecības produkcijas pārstrādes Krāslavas pagastā un mobilā tirdzniecības aprīkojuma vietējo produktu realizācijai iegādes Krāslavas novadā projekts.  

Kā pastāstīja biedrības administrācijas vadītāja Zane Ločmele, biedrība bija saņēmusi 10 projektus un visi bija kvalitatīvi, tāpēc vērtēšanas komisija atbalstīja visus projektus. 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.