Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 19. aprīlis
Ceturtdiena
Fanija, Vēsma
+11.8 °C
nedaudz mākoņains

Baltijas valstu latvieši tiksies Daugavpilī

Publicitātes foto

Daugavpils Latviešu biedrība 5. un 6. maijā  Daugavpilī rīko triju Baltijas valstu Latviešu biedrību salidojumu, veltītu šo valstu simtgadei. Salidojumā piedalīsies Viļņas un Akmenes Latviešu biedrība no Lietuvas, gaidām arī Tallinas un Tartu Latviešu biedrību no Igaunijas un, protams, pašmāju Latviešu biedrību no Jelgavas, Rīgas u.c. Kā viesi ir pieteikusies Latviešu biedrība no Sanktpēterburgas un Pleskavas, informē DLB valde.

Paredzētas divu dienu tikšanās, kurās notiks darba pieredzes apmaiņa, ekskursija pa Daugavpili, Marka Rotko centru un Daugavpils cietoksni, svinīgs Latviešu Kultūras centra koncerts u.c.

Iespējams, tiks pieņemta arī salidojuma rezolūcija ar ieteikumiem Latvijas Saeimai aktuālu sociāli ekonomisku problēmu risināšanai un Latvijas tautas dzīves līmeņa uzlabošanai.

Daugavpils Latviešu biedrības biedri un visi interesenti tiek aicināti aktīvi piedalīties salidojumā un līdz 25. aprīlim biedrībā iesniegt savus priekšlikumus rezolūcijas tekstam.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.