Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 26. maijs
Sestdiena
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
+22.6 °C
skaidrs laiks

Dzīvnieku patversmē – atvērto durvju diena

Publicitātes foto

12. maijā dzīvnieku patversmē „Otrā māja” Daugavpils novadā notiks atvērto durvju diena, uz kuru tiek aicināti visi dzīvnieku mīļotāji.

Organizatori sola interesantu sestdienu svaigā gaisā. Pasākuma programmā – ekskursija pa dzīvnieku patversmi, iepazīšanās ar pūkainajiem iemītniekiem, pieaugušo un bērnu apmācība, kā apieties ar suni, kā arī, kā rīkoties, ja pilsētā vai uz lauku ceļa esat sastapuši svešu suni.

Pēc apmācībām visi interesenti varēs doties pastaigā ar patversmes suņiem un aprast ar tiem, iespējams, viņš nākotnē varētu būt jūsu ģimenes mīlulis.

Atvērto durvju diena notiks latviešu un krievu valodā. Ieeja – par ziedojumiem, tā var būt kaķu un suņu barība, kā arī daudzgadīgi dekoratīvie augi teritorijas apzaļumošanai.

Organizatori lūdz pieteikt savu dalību iepriekš, piezvanot uz tālruņiem 20045442, 29790219, lai visu varētu labi saplānot.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.