Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 27. jūnijs
Ceturtdiena
Malvīne, Malvis
+20.5 °C
neliels lietus

Krāslavas ugunsdzēsēji saņēma jaunu tehniku

Foto: VUGD

Turpinot papildināt specializēto transportlīdzekļu klāstu ar jaunām automašīnām, šonedēļ Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Latgales reģiona brigādes (LRB) Krāslavas daļa saņēma jaunas ugunsdzēsības autokāpnes IVECO Magirus, ar kurām tuvākajā laikā ugunsdzēsēji glābēji dosies uz izsaukumiem Krāslavā un tās apkārtnē.

VUGD LRB Krāslavas daļas komandieris Dmitrijs Krivenko atzīst, ka šobrīd vēl tiek apgūtas tehniskās nianses, kuras ir būtiski zināt, kad ugunsdzēsēji glābēji dosies uz izsaukumiem, tomēr ikviens Krāslavas ugunsdzēsējs glābējs ir priecīgs, ka varēs strādāt ar tik jaunām un modernām autokāpnēm.

VUGD LRB komandieris Česlavs Šmuksts skaidro, ka šogad Latgales reģiona brigādes daļas un posteņi saņems kopumā septiņus specializētos transportlīdzekļus – divas autokāpnes un piecas autocisternas.

Jaunie specializētie transportlīdzekļi ir pilnībā aprīkoti ar modernākajām glābšanas un dzēšanas ierīcēm, kā arī pielāgoti VUGD vajadzībām.

Līdz ar jauno transportlīdzekļu saņemšanu tiek uzlabots VUGD nodrošinājums ar specializētajiem transportlīdzekļiem ne tikai Latgalē, bet visā Latvijā. Tos automobiļus, kurus nomainīs jaunās automašīnas un kuri ir labā tehniskā stāvoklī, pārvietos uz citām struktūrvienībām, tādējādi gandrīz visās struktūrvienībās līdz šī gada beigām plānota automobiļu nomaiņa ar jauniem vai jaunākiem specializētajiem auto.