+4.4 °C
skaidrs laiks

Daugavpils” pirmoreiz zaudē punktus

Sergejs Kuznecovs

Latvijas futbola pirmās līgas čempionātā „Daugavpils” zaudēja pirmos punktus, spēlējot neizšķirti ar „Rēzekni” – 1:1.

Latgales komandu cīņā daugavpilieši pirmie guva vārtus otrajā minūtē – precīzi sitienu raidīja kolumbietis Naisirs. Savukārt rēzeknieši panāca neizšķirtu 59. minūtē, pateicoties Guntaram Silagailim.

„Daugavpils/Progress” pēc sešām kārtām joprojām ir čempionāta līdere un vienīgā komanda, kura spēlē bez zaudējumiem. Daugavpiliešiem ir 16 punkti, otrajā pozīcijā „Tukums” – 15 punkti, tālāk seko „Super Nova” un „Smiltene” – 12 punkti.

• „Preiļi” – „Smiltene” – 0:4

U13 čempionātā „Daugavpils” mājās uzvarēja „Daugavu” – 3:0, vārtus guva Emīls Urbāns, Patriks Pozņaks un Ralfs Baško.

Savukārt U14 čempionātā „Daugavpils” savā laukumā sagrāva „Super Novu” – 4:0. Vārtu guvēji – Edgars Ešenvalds, Edgars Buls, Devids Rodevičs, turklāt vienreiz viesi ieraidīja bumbu savos vārtos.