Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 21. jūnijs
Ceturtdiena
Egita, Emīls, Monvīds
+14.2 °C
skaidrs laiks

Pašvaldība nopirka Preiļu autoostas ēku

abc.lv

Preiļu novada domes deputāti, izskatot SIA „Jēkabpils autobusu parks” piedāvājumu par Preiļu autoostas ēkas iegādi, pieņēma pozitīvu lēmumu, jo autoostas ēka atrodas uz pašvaldībai piederoša zemes gabala. Pirkums varētu atrisināt līdzšinējās problēmas ar ēkas un tās apkārtnes sakopšanu, jo līdz šim ēkai bija cits īpašnieks, tāpēc pašvaldībai bija sasaistītas rokas.

Šobrīd tiek kārtoti īpašuma dokumenti un, tiklīdz tas tiks reģistrēts zemesgrāmatā, pašvaldība kļūs par autoostas ēkas pilntiesīgu īpašnieci.

Kad autoostas ēka nonāks pašvaldības īpašumā, tiek plānots slēgt līgumu ar SIA „Jēkabpils autobusu parks” par turpmāku telpu nomu. Paralēli notiks darbs pie detaļplānojuma izstrādes konkrētu autoostas un laukuma attīstības virzienu noteikšanai, lai pašvaldībai stratēģiski nozīmīgais objekts iekļautos pilsētas infrastruktūrā un būtu ērti pieejams gan novada iedzīvotājiem, gan ciemiņiem.

Ēkas iegāde pašvaldībai izmaksāja 8500 eiro.

 

 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.