Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 19. septembris
Trešdiena
Muntis, Verners
+13.8 °C
skaidrs laiks

Rēzeknes Olimpiskā centra izmaksas pieaugušas līdz 17 miljoniem eiro

Aleksandrs Rube

Rēzeknes pašvaldība nolēma ņemt papildus kredītu 1,4 miljonu eiro apmērā Olimpiskā centra būvniecībai. Ņemot vērā visus trīs kompleksa elementus – futbola laukumu, baseinu un olimpisko arēnu, centra būvdarbu kopējās izmaksas nu jau sasniegušas 17 miljonus eiro.

Jauno kredītu plānots ņemt Valsts kasē uz 25 gadiem, pirmais maksājums būs jāveic pēc trim gadiem. Papildus līdzekļi nepieciešami nojumes ar metāla segumu ierīkošanai virs futbola laukuma, augstu laternu stabu uzstādīšanai un daudzām citām pozīcijām. Līgums par nojumes ierīkošanu jau ir noslēgts, šie darbi jāpaveic sešu mēnešu laikā.

Skats uz topošo arēnu no augšas, kreisajā pusē – Stacijas iela // Foto: rezekne.lv

Vienlaikus notiek olimpiskās arēnas būvdarbi, kurā, saskaņā ar plānu, būs daudzfunkcionāla zāle ar 727 vietām un ledus halle ar 568 vietām. Nesen šajā projektā tika ieviestas nelielas izmaiņas – mazliet mainīta faktiskā arēnas atrašanās vieta. Šīs Olimpiskā centra pēdējās daļas īstenošanai Rēzeknes dome saņēma valsts budžeta mērķdotāciju 900 000 eiro apmērā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.