Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 20. septembris
Ceturtdiena
Ginters, Guntra, Marianna
+13.8 °C
skaidrs laiks

Luksofors būs!

freeimages.com

Daugavpils domes Pilsētas saimniecības komiteja izskatīja jautājumu par luksofora uzstādīšanu 18. novembra un Liepājas ielas krustojumā. Pēc vairāku gadu pastāvīgām sūdzībām pašvaldībā un plašsaziņas līdzekļos pilsētnieki beidzot tiks pie ilgi gaidītās pārējas ar luksoforu.

Iemesls, kāpēc iedzīvotāji tik bieži vērsās ar sūdzībām, ir pavisam vienkāršs – minētajā vietā atrodas DzKSU, „Daugavpils satiksmes” birojs, pasts un citas iestādes. Agrāk šeit atradās pensionāru un invalīdu dienas centrs. Turklāt šajā krustojumā nebija ne luksofora, ne regulējamas gājēju pārejas.

Komunālās saimniecības pārvaldes vadītājs Aivars Pudāns pastāstīja deputātiem, ka pašlaik jau veikts projektēšanas un uzstādīšanas iepirkums. Daugavpils dome noslēgusi līgumu ar konkursa uzvarētāju – akciju sabiedrību „SpecATU” par 71 603 eiro. Saskaņā ar līgumu, luksoforam būs poga – šķērsot pāreju būs atļauts tikai to nospiežot. Luksofors jāuzstāda līdz septembrim.

 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.