Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 17. augusts
Piektdiena
Oļegs, Vineta
+17.2 °C
apmācies

Piešķirs stipendiju septiņiem topošajiem mediķiem

pexels.com

2. augustā Daugavpils domes deputāti komitejās atbalstīja un virzīja apstiprināšanai domes sēdē lēmuma projektu par pašvaldības stipendiju 43 eiro apmērā piešķiršanu septiņiem Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes studentiem. Viņi ir noslēguši līgumus ar SIA „Daugavpils reģionālā slimnīca”, kuros apņemas pēc studiju programmas un rezidentūras beigšanas piecus gadus nostrādāt slimnīcā un, saskaņā ar RSU sniegto informāciju, sekmīgi apgūst mācību programmu.

Domes lietu pārvaldniece Žanna Kobzeva informēja deputātus, ka Daugavpils pašvaldības 2018. gada budžetā stipendijām un mācību izdevumiem ir ieplānoti 214 945 eiro. Pašlaik stipendiju 43  eiro apmērā saņem 13 studenti, 220 eiro -- 37 no valsts budžeta finansētie rezidenti (8 līgumi ar VSIA „Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca”, 29 līgumi – SIA „Daugavpils reģionālā slimnīca”) un 365 eiro -- 9 no valsts budžeta nefinansētie rezidenti (līgumi ar VSIA „Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca”).

Mācību izdevumi tiek segti 10 topošajiem mediķiem. Lēmumu par pašvaldības stipendiju piešķiršanu pieņems deputāti domes sēdē.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.