Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 23. septembris
Svētdiena
Vanda, Veneranda, Venija
+10.4 °C
neliels lietus

Ribņikā – bez punktiem

Sergejs Kuznecovs

Polijas pirmajā spīdveja līgā izbraukuma noslēguma sacensības „Lokomotīve” aizvadīja Ribņikā,  tiekoties ar vietējo klubu ROW, kuru pašlaik pārstāv Andžejs Ļebedevs.

Sacensībās uzvarēja treka saimnieki – 56:34, bet A. Ļebedevs bija visrezultatīvākais – 13 punkti. Daugavpils komandā lieliski startēja Peters Ljungs – 12 punkti, Vadimam Tarasenko un Timo Lahti – 6 punkti, Kjastam Puodžukam – 5, Artjomam Trofimovam – 3, Oļegam Mihailovam – 2, Jevgeņijam Kostigovam – 0 punktu.  Arī papildpunktu saņēma Ribņikas komanda, savukārt „Lokomotīvei” atlikušas regulārā čempionāta pēdējās sacīkstes – 24. augustā daugavpilieši savā trekā tiksies ar Gņeznas „Start”.

Pirms noslēguma kārtas „Lokomotīve” atrodas ceturtajā vietā – 19 punkti. Četras labākās komandas turpinās cīņu pusfinālos. Uzvara sacensībās ar Gņeznas „Start” nodrošinās Daugavpils komandai iekļūšanu izslēgšanas sacensībās.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.