+7.4 °C
skaidrs laiks

Ilūkstietis Santis Setkovskis izcīna Baltijas zeltu

Santis Setkovskis - centrā // Foto: ilukste.lv

Ilūkstes novada sporta skolas audzēknis Santis Setkovskis uzvarēja Baltijas U18 vieglatlētikas čempionātā, kas notika Igaunijas pilsētā Viru. Jauneklis kļuva par čempionu 2000 m šķēršļu skrējienā, turklāt Santis ne tikai uzvarēja, bet arī sasniedza personīgu rekordu 6 min. 26,61 sek., pastāstīja skolas direktors Aivis Ruļuks.

Lai gan vieglatlētiem bija jāsacenšas, spītējot lielam karstumam, tomēr ilūkstietis bija vienīgais līderis gan startā, gan finišā.

Un, pateicoties S. Setkovska un pārējo izlases dalībnieku sniegumam, Latvijas izlase izcīnīja 3. vietu komandu vērtējumā.