Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 21. septembris
Piektdiena
Mariss, Matīss, Modris
+21.2 °C
skaidrs laiks

Notiek teritorijas plānojuma sabiedriskā apspriešana

geolatvija.lv

No 28. augusta līdz 10. oktobrim privātpersonas un juridiskas personas, kuras dzīvo vai veic komercdarbību Daugavpilī, var iepazīties ar pilsētas teritorijas plānojuma 2019.—2031. gadam pirmo redakciju. Savus priekšlikumus var iesniegt ikviens interesents.

Plāna elektronisko versiju var apskatīt ģeoportālā www.geolatvija.lv un pašvaldības mājas lapā  www.daugavpils.lv, kā arī izdrukātā veidā Daugavpils domē (Kr. Valdemāra ielā 1) vai Pilsētplānošanas un būvniecības departamentā (Raiņa ielā 28, 3. stāvā).

 Rakstiskus priekšlikumus var iesniegt minētajās vietās, kā arī rakstot uz e-pastiem ppdep@daugavpils.lv, info@daugavpils.lv vai birojs@rp.lv.

Atbildīgā par projektu – Īpašuma pārvaldīšanas departamenta Nekustamā īpašuma attīstības nodaļas vadītāja Inta Ruskule (inta.ruskule@daugavpils.lv, tālrunis 65404341).

Publiska sapulce par jaunā teritorijas plāna jautājumiem notiks 17. septembrī pl. 17.00 pilsētas domē.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.