Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 23. septembris
Svētdiena
Vanda, Veneranda, Venija
+10.6 °C
nedaudz mākoņains

Krāslavieši vēlas dienas centru un trasi

pixabay.com

Krāslavas novada pašvaldības Attīstības programmas 2019.-2025. gadam ietvaros rīkotajā aptaujā krāslavieši uzsvēra, ka ir nepieciešama trase skrituļslidotājiem, velosipēdistiem un rollerslēpotājiem un dienas centrs senioriem. Tāpat viņi priecātos, ja tiktu izveidots piemiņas skvērs novadniekam N. Aronsonam un dzīvnieku patversme. 

Krāslavas novada domes Attīstības nodaļas projektu koordinatore Samanta Sozvirska pastāstīja, ka aktīvo trasi atbalstīja 159, senioru dienas centru - 143, N. Aronsona piemiņas skvēru - 105, dzīvnieku patversmi - 96 aptaujas dalībnieki. Krāslavieši uzskata, ka gan senioru dienas centru, gan skrituļslidotāju, velosipēdistu un rollerslēpotāju trasi varētu izveidot par pašvaldības naudu, bet divos citos projektos jāiegulda ziedojumi un biedrību piesaistīto projektu finansējums.

Aptaujā, kurā varēja paust viedokli par daudzām aktualitātēm, tostarp Krāslavas novada attīstību virzošajiem un bremzējošajiem faktoriem un kultūrvērtībām, piedalījās 322 cilvēki.

 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.